В Криму проти члена Меджлісу Кадирова відкрили кримінальну справу

12.10.2016 09:00

В Криму проти члена Меджлісу Кадирова відкрили кримінальну справу

Відносно члена феодосійського регіонального меджлісу Сулеймана Кадирова в Криму відкрили кримінальну справу за сепаратизм. Про це на сторінці в Faceboоk повідомив адвокат Еміль Курбедінов. Також, за словами Курбедінова, "не все ясно і з проведеним обшуком у Кадирова, який проходив під егідою якихось оперативних заходів".

Відносно члена феодосійського регіонального меджлісу Сулеймана Кадирова в Криму відкрили кримінальну справу за сепаратизм. Про це на сторінці в Faceboоk повідомив адвокат Еміль Курбедінов.

"Крім усього іншого, слідчий ФСБ не захотів відразу вручити нам копію постанови про порушення кримінальної справи і хотів відібрати "підписку про нерозголошення даних слідства" у Кадирова. На даний момент, після першого допиту, у Сулеймана Кадирова немає постанови про порушення проти нього справи. Цей факт істотно порушує право Кадирова на захист", - написав він.

Також, за словами Курбедінова, "не все ясно і з проведеним обшуком у Кадирова, який проходив під егідою якихось оперативних заходів".

5 жовтня в будинку Сулеймана Кадирова в Феодосії ФСБ РФ провела обшук.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus