В німецькому Людвігсгафені на хімічному заводі BASF прогримів вибух, є поранені

17.10.2016 18:00

В німецькому Людвігсгафені на хімічному заводі BASF прогримів вибух, є поранені

Унаслідок вибуху на одному з підприємств найбільшого в світі хімічного концерну BASF в німецькому Людвігсхгафені кількох людей поранено. Вибух прогримів у землі Рейнланд-Пфальц на південному заході Німеччини, де розташована штаб-квартира концерну. BASF сповістила про подію місцеву владу. У місті оголошено режим надзвичайної ситуації.

Унаслідок вибуху на одному з підприємств найбільшого в світі хімічного концерну BASF у німецькому Людвігсгафені кілька людей зазнали поранень.

Вибух прогримів близько 11.30 (10.30 за київським часом) в землі Рейнланд-Пфальц на південному заході Німеччини, де розташована штаб-квартира концерну, повідомляє Reuters.

Причини вибуху встановлюються, ведеться розслідування, розповіли в компанії. BASF сповістила про подію місцеву владу.

У місті оголошено режим надзвичайної ситуації.

Нагадаємо, у жовтні 2014 року в німецькому місті Людвігсгафені-на-Рейні під час земляних робіт поблизу житлових будинків вибухнув газопровід компанії Gascade. Жертвою аварії став один співробітник будівельної компанії. Ще 26 осіб поранено, сімох з них було тяжко травмовано. Компанія Gascade зі штаб-квартирою у Касселі є дочірньою компанією W&G, спільного підприємства російського "Газпрому" і німецької BASF.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus