В Норвегії вперше судять за сприяння ісламським терористам

04.11.2016 00:00

В Норвегії вперше судять за сприяння ісламським терористам

Ісламіст Убайдулла Хуссейн, який до того мав кілька проблем із законом, став першою особою у Норвегії, який постав перед судом за обвинуваченням у вербуванні терористів. Хуссейна обвинувачують у вербуванні терористів та допомозі іноземним бійцям шляхом надання спорядження та консультацій.

У норвезькій столиці Осло розпочався перший в історії країни суд за обвинуваченням у вербуванні терористів, пише The Local.

"Ісламіст Убайдулла Хуссейн, який до того мав кілька проблем із законом, став першою особою у Норвегії, який постав перед судом за обвинуваченням у вербуванні терористів... Хуссейна обвинувачують у вербуванні терористів та допомозі іноземним бійцям шляхом надання спорядження та консультацій", - зазначає видання.

Окрім того, зазначається, що перед судом постав 19-річний норвежець, заарештований минулого року у Швеції, якого обвинувачують у наданні допомоги Хуссейну.

Судовий процес проходить за посиленних заходів безпеки. Підсудні не дали згоди на присутність у суді фотографів.

За даними очільника поліцейської спецслужби ФРН Ганса-Ґеорга Масена, ісламісти знаходять прихильників і дають рекомендації зі скоєння терактів в Європі за допомогою Facebook, WhatsApp і Telegram. В режимі особистого спілкування активне рекрутування нових бойовиків провадиться серед біженців.

Нагадаємо, після серії терактів у Парижі, влаштованих торік прибічниками радикального ісламського віровчення, голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер заявив про необхідність створення під егідою ЄС власних збройних сил.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus