В ОБСЄ говорять про порушення "Мінська" луганськими бойовиками

24.09.2016 21:00

В ОБСЄ говорять про порушення "Мінська"  луганськими бойовиками

У наглядовій місії ОБСЄ заявили про порушення "Мінських угод" з боку терористів "ЛНР". Зокрема, йдеться про блокування проїжджої частини на дорозі Первомайськ-Золоте, тимчасово підконтрольній бойовикам "ЛНР", яка перегороджена бетонними блоками. Спостерігачі готові виконувати свої повноваження на лінії розмежування, проте бойовики чинять опір.

У наглядовій місії ОБСЄ заявили про порушення "Мінських угод" з боку представників терористичної організації "ЛНР".

Про це йдеться в повідомленні місії від 24 вересня.

Відзначається, що спостерігачі готові виконувати свої повноваження на лінії розмежування на Донбасі, проте бойовики чинять опір, чим порушують "Мінські угоди".

За даними місії, зокрема, йдеться про блокування проїжджої частини на дорозі Первомайськ-Золоте, тимчасово підконтрольній бойовикам "ЛНР", яка перегороджена бетонними блоками.

Також в місії ОБСЄ повідомили, що патруль спостерігачів був зупинений українськими збройними силами і не допущений до східної частини н.п. Бердянське.

"Представники ЗСУ поблизу н.п. Золоте повідомили патрулю СММ, що дорога небезпечна", - також повідомили в ОБСЄ.

Як відомо, 21 вересня в Мінську було підписано Угоду, яка почала діяти 22 вересня і передбачає 13 днів для розведення сил АТО і ОРДЛО від лінії розмежування на трьох ділянках кордону, сторони не менше 7 днів повинні дотримуватися режиму "тиші"

За даними української сторони СЦКК, за першу добу дії угоди в трьох пунктах на лінії розмежування "режим тиші" був дотриманий. СЦКК і ОБСЄ стежитимуть за ситуацією в цих трьох пунктах.

Представник України в підгрупі безпеки в ТКГ "Мінська" Євген Марчук зазначив, що основною умовою розведення сторін стане дотримання режиму тиші в зазначених трьох пунктах не менше 7 діб.

В ОБСЄ закликали обидві сторони на Донбасі усунути перешкоди в Петровському та Золотому, щоб представники місії мали можливість спостерігати за виконанням угоди про розведення живої сили і техніки.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus