В Одесі через загибель жінки після обвалення балкону перевіряють усі будинки

26.09.2016 12:00

В Одесі через загибель жінки після обвалення балкону перевіряють усі будинки

В центрі Одеси в житловому будинку обвалився балкон разом з людиною. Балкон впав з 3-го поверху, коли на нього вийшла 65-річна господиня, щоб полити квіти. 24 вересня о 2:15 в Одесі й Одеській області був зафіксований поштовх землетрусу приблизно 3-4 бали за шкалою Ріхтера. Епіцентр землетрусу - східна частина Румунії, гори Вранча, біля м. Липша.

Міський голова Одеси Геннадій Труханов доручив комунальникам провести обстеження житлових будинків у зв`язку з тим, що в суботу в центрі міста обрушився балкон, у результаті чого загинула жінка. Про це Труханов заявив сьогодні, 26 вересня, під час апаратної наради, передає УНІАН.

За його словами, пенсіонерка, госпіталізована в результаті падіння балкону по вулиці Коблевскій, 40, від травм, несумісних з життям, померла в лікарні.

"На жаль, від отриманих травм вона не вижила. Сьогодні похорон. Ми виділили гроші на витрати, пов`язані з проведенням похорону. Звичайно, це людину не поверне... Усім профільним службам, ЖКС, всім структурам - провести обстеження!..", - заявив Труханов.

Він зазначив, що, згідно з доповідями, наданими відповідними службами, зовнішній вигляд балкона, який обрушився, побоювань у них не викликав.

Мер доручив з`ясувати, що саме стало причиною трагедії. Зокрема, він не виключає: обвал вже аварійного балкона міг спровокувати землетрус, який стався в ніч на суботу. Міський голова акцентував на тому, що вимагає негайного реагування у разі виявлення аварійних споруд.

"Будемо, в першу чергу, виділяти кошти", - підкреслив Труханов.

Нагадаємо, 24 вересня в центрі Одеси в житловому будинку обвалився балкон разом з людиною. Балкон впав з 3-го поверху, коли на нього вийшла 65-річна господиня, щоб полити квіти.

24 вересня о 2:15 в Одесі й Одеській області був зафіксований поштовх землетрусу приблизно 3-4 бали за шкалою Ріхтера. Епіцентр землетрусу - східна частина Румунії, гори Вранча, біля м. Липша. В епіцентрі землетрусу силу поштовхів зафіксовано 5,7 балів на глибині 88 км.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus