В Одесі на території обласної лікарні знайшли немовля в господарській сумці

16.10.2016 14:00

В Одесі на території обласної лікарні знайшли немовля в господарській сумці

Житель Одеси знайшов на території обласної лікарні, господарську сумку, в якій було залишено немовля, про що негайно сповістив патрульних поліцейських. Патрульні оглянули дитину і негайно викликали "швидку". За словами медиків, приблизний вік немовляти - два тижні. При огляді у дитини знайшли речі, памперси і записку з ім'ям хлопчика - Іван.

Житель Одеси знайшов на вулиці Кримській, на території обласної лікарні, господарську сумку, в якій було залишено немовля, про що негайно сповістив патрульних поліцейських.

Патруль викликав бригаду "швидкої допомоги", повідомила прес-секретар Патрульної поліції Алла Марченко в Facebook.

"На вулиці Кримській до патрульних звернувся чоловік, який повідомив, що знайшов на території лікарні немовля в сумці. Патрульні оглянули дитину і негайно викликали "швидку". За словами медиків, приблизний вік немовляти - два тижні. При огляді у дитини знайшли речі, памперси і записку, в якій було написано ім'я хлопчика - Іван", - зазначила Марченко.

Немовля передали для обстеження і можливої ​​медичної допомоги медикам, в необхідні держслужби повідомили про знайденого малюка.

Відзначимо, в Україні до кінця цього року свідоцтво про народження дитини видаватимуть не тільки в пологових будинках обласних центрів, але і в районних лікарнях.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus