В Одесі обвалився будинок, загинула людина

13.10.2016 21:00

В Одесі обвалився будинок, загинула людина

Сьогодні близько 16:30 стався обвал будинку в Одесі на Молдаванці. Унаслідок НП загинув хлопець. Будинок 1817 року. Будівлю визнано аварійною, але в ній продовжували жити люди. Сталося часткове обвалення стіни будинку, і каміння обвалилися на дах флігеля, в якому розташована житлова квартира. У момент обвалення в квартирі перебував хлопець 1995 року народження.

Сьогодні, 13 жовтня, близько 16:30 стався обвал будинку в Одесі на Молдаванці за адресою Генерала Цвєтаєва, 80. Унаслідок НП загинув хлопець 1995 року народження, виходець із Ширяєвого.

Про це повідомляє "Думская".

Будинок 1817 року. Будівлю визнано аварійною, але в ній продовжували жити люди. Сталося часткове обвалення стіни будинку, і каміння обвалилися на дах флігеля, в якому розташована житлова квартира №7.

У момент обвалення в квартирі перебував хлопець 1995 року народження. Від отриманих травм він помер. Зараз рятувальники розбирають завали. Не виключено, що під завалами можуть бути люди.

Нагадаємо, нещодавно міський голова Одеси Геннадій Труханов доручив комунальникам провести обстеження житлових будинків у зв`язку з тим, що 24 вересня в центрі міста обрушився балкон, унаслідок чого загинула жінка.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus