В Одеській області через негоду оголошено НС

13.10.2016 08:00

В Одеській області через негоду оголошено НС

Голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі оголосив надзвичайний стан в Одеській області. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook. За його словами, через обвалення дерев і ліній електропередач внаслідок сильного вітру загинули три людини, у тому числі 11-річна дитина. У більш ніж 100 населених пунктах відсутнє світло.

Голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі оголосив надзвичайний стан в Одеській області. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, через обвалення дерев і ліній електропередач внаслідок сильного вітру загинули три людини, у тому числі 11-річна дитина.

У більш ніж 100 населених пунктах відсутнє світло.

"При Обласній адміністрації працює штаб з надзвичайної ситуації. Ми рекомендуємо скасувати заняття в школах і обмежити явку в держустанови у всіх районах, яких торкнулося лихо, крім служб з надзвичайних ситуацій і тих жителів, хто забезпечує життєдіяльність районів. Ще раз закликаємо всіх максимально утриматися від виходу з дому, поки не вщухне вітер", - написав Саакашвілі.

Як повідомлялося, у середу. 12 жовтня, в Одесі та області внаслідок сильного вітру впало два будівельних крани, десятки дерев, загинули дві людини.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus