В окупованій Макіївці натовп людей не дав бойовикам викрасти жінку на зупинці

11.10.2016 23:00

В окупованій Макіївці натовп людей не дав бойовикам викрасти жінку на зупинці

В окупованій бойовиками з угрупування "ДНР" Макіївці група озброєних людей, які представилися спецслужбою "МДБ ДНР" намагалася викрасти жінку на зупинці громадського транспорту. "Дівчина вийшла з автобуса на зупинці Грибиниченко, як тут кілька биків, які представилися МДБ (чи КДБ, хто їх розбере) почала крутити їй руки", - пише один з місцевих жителів.

В окупованій бойовиками з угрупування "ДНР" Макіївці (Донецька область) група озброєних людей, які представилися спецслужбою "МДБ ДНР" намагалася викрасти жінку на зупинці громадського транспорту.

Про це пише один з місцевих жителів під псевдонімом "Віталій Макіївський", передає "Четверта влада".

"Подія сталася у Макіївці на 3/5... Дівчина вийшла з автобуса на зупинці Грибиниченко, як тут кілька биків, які представилися МДБ (чи КДБ, хто їх розбере) почала крутити їй руки", - йдеться в повідомленні.

Але раптово місцеві жителі стали захищати дівчину і не дали запхати її в машину.

"Баби в купу, тягнуть дівчину назад, підтяглися мужики, давай блокувати машину. Боротьба тривала півгодини...", - йдеться в повідомленні.

Як виявилося згодом, бандити не були представниками "МДБ ДНР", а були охоронцями підприємства "Макіїввугілля".

"А дівчина – дружина одного з шахтарів Макугілля, сьогодні начебто збиралися висловити щось начальству, її хотіли "ввічливо" привезти, щоб досказати недосказане", - повідомляє джерело.

Коли ситуація прояснилася, бойовики залишили свої спроби схопити дівчину і швидко ретирувалися.

Автор додає, що люди не зупинилися, почувши, що бойовики назвалися представниками "МДБ ДНР".

Раніше повідомлялося про проблеми з вугільною галуззю в окупованій Макіївці. Шахтарі ще з травня не отримують зарплату, але не наважуються на протести. До речі, тоді, у травні, підприємці Донецька і Макіївки організували акції протесту проти бандитських нальотів на їх підприємства, а також оподаткування "штрафами" за різні надумані "порушення".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus