В окупованому Криму члена Меджлісу Хамзіна звинуватили в екстремізмі

28.09.2016 10:00

В окупованому Криму члена Меджлісу Хамзіна звинуватили в екстремізмі

У Сімферополі члена Меджлісу Алі Хамзину пред'явили звинувачення в організації діяльності забороненої організації, повідомив заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелялов. "В найближчий час повинен відбутися суд", - йдеться в повідомленні.

У Сімферополі члена Меджлісу Алі Хамзину пред'явили звинувачення в організації діяльності забороненої організації.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелялов.

"Сьогодні після опитування, члена Меджлісу кримськотатарського народу Алі Хамзину в Бахчисарайському РВВС за участю працівників центру пред'явили звинувачення в порушення ч 1. ст 20.28 КОАП РФ "Організація діяльності суспільного або релігійного об'єднання, щодо якого прийнято рішення про припинення його діяльності". В найближчий час повинен відбутися суд", - йдеться в повідомленні.

Раніше голова Меджлісу і депутат від фракції Блок Петра Порошенка Рефат Чубаров заявив, що Меджліс кримськотатарського народу буде остаточно заборонений в Росії після рішення Верховного суду РФ, засідання якого призначено на 29 вересня.

Нагадаємо, у 14-й доповіді ООН щодо стану прав людини в Україні повідомлялося, що ситуація з правами людини в окупованому Росією Криму продовжує погіршуватися. За даними ООН, законодавство про боротьбу з тероризмом і екстремізмом використовується для криміналізації ненасильницьких дій і придушення протилежних поглядів, тоді як судова і правоохоронна системи стали інструментом придушення опозиції. Найбільше від цього страждають кримські татари.

У свою чергу Чубаров заявляв раніше, що ксенофобські прояви щодо кримських татар набувають масового характеру. "Російські окупанти штампують попередження про екстремістську діяльність і загрожують притягнути до кримінальної відповідальності кожного совісного співвітчизника, в тому числі і тих, хто має намір надати моральну і матеріальну підтримку сім'ям та дітям репресованих кримських татар. Окупанти прагнуть розтоптати національну гідність, традиції і родинні зв'язки кримських татар", - підкреслив народний депутат.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus