В ООН повідомили про нові факти застосування хімічної зброї в Сирії

22.10.2016 15:00

В ООН повідомили про нові факти застосування хімічної зброї в Сирії

Експерти ООН заявили ще про один випадок використання сирійською армією хімічної зброї під час ведення бойових дій. Як повідомляється в новій доповіді ООН, які проводили упродовж 13 місяців розслідування фактів використання отруйних газів сторонами сирійського конфлікту, сирійські військові застосували хімічну зброю у населеному пункті Каминас у провінції Ідліб 16 березня 2015 року.

Експерти ООН заявили ще про один випадок використання сирійською армією хімічної зброї під час ведення бойових дій, передає Російська служба Бі-Бі-Сі.

Як повідомляється в новій доповіді ООН та Організації із заборони хімічної зброї, які проводили упродовж 13 місяців розслідування фактів використання отруйних газів сторонами сирійського конфлікту, сирійські військові застосували хімічну зброю у населеному пункті Каминас у провінції Ідліб 16 березня 2015 року.

У документі повідомляється, що експерти не змогли встановити відповідальних за використання хімічної зброї при атаці на селище Бинниш у провінції Ідліб у березні 2015 року і на місто Кфар-Зіта в провінції Хама у квітні 2014 року.

Раніше експерти подали ще три доповіді. В останній доповіді, яку було оприлюднено у серпні, повідомлялося про два випадки використання хімічної зброї сирійськими військовими (21 квітня 2014 року в місті Талменес і 16 березня 2015 року в Сарміні), також повідомлялося про використання гірчичного газу (іприту) бойовиками екстремістського угруповання "Ісламська держава".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus