В ОРДЛО бойовики взяли в заручники ще кількох українців - Тандіт

25.10.2016 20:00

В ОРДЛО бойовики взяли в заручники ще кількох українців - Тандіт

"За останні кілька тижнів додалося кілька осіб. Виїжджала пара на зустріч у Донецьк на урочисту подію до своїх друзів, і один з цієї пари має відношення до силових структур, це правда, але є й інші випадки, про які говорить Ірина Геращенко, це коли звичайні люди виїжджають, їх там затримують та обвинувачують у незрозумілих злочинах", - радник керівника СБУ Юрій Тандіт.

Нещодавно затриманий бойовиками на Донбасі українець, який виїхав на тимчасово окуповані території, щоб поховати батьків, не був силовиком.

Про це Укрінформу сказав радник керівника Служби безпеки України, керівник центру сприяння звільненню заручників Юрій Тандіт.

"Це цивільна особа (український громадянин, який виїхав тимчасово на окуповану територію, - ред.). За останні кілька тижнів додалося кілька осіб. Виїжджала пара на зустріч у Донецьк на урочисту подію до своїх друзів, і один з цієї пари має відношення до силових структур, це правда, але є й інші випадки, про які говорить Ірина Геращенко, це коли звичайні люди виїжджають, їх там затримують та обвинувачують у незрозумілих злочинах, які вони не вчиняли", - сказав Тандіт.

На питання, чому цивільна людина зацікавила бойовиків, Тандіт прямо не відповів, але натякнув, що деякі обвинувачення з боку ОРДЛО є безпідставними.

"Є певні обвинувачення, які йому пред'являються. Наприклад, один з тих, кого затримали, нещодавно мав відношення до роботи в судах. Він теж розглядається з боку ОРДЛО як людина, яка нібито там, наприклад, вела шпигунську діяльність, що є повна нісенітниця, або обвинувачення українських силовиків у тому, що начебто українські силовики вербують дітей, що є цілковите безглуздя", - відповів Тандіт.

Як повідомлялося, перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко опублікувала в Facebook пост, де заявила, що ще один громадянин України був затриманий на окупованій території Донбасу - він приїхав додому на похорони батьків. Вона додала, що є відчуття, що "друга сторона намагається затримати якомога більше українців, щоб потім шантажувати і торгуватися".

Раніше Геращенко повідомляла, що бойовики на Донбасі продовжують незаконно утримувати 110 громадян України, а процес звільнення заручників заблоковано.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus