В ОРДО підпорядкували свою "фінансову поліцію" Генпрокуратурі України

11.03.2016 20:00

В ОРДО підпорядкували свою "фінансову поліцію" Генпрокуратурі України

Ватажок угруповання "ДНР" Олександр Захарченко наказав одній зі своїх воєнізованих структур підкорятися ГПУ. "Мало того, що в "ДНР" раптом почали орієнтуватися на документи ненависної їм Європи і тупо тирити законодавчу базу України в контексті не менш ненависної їм євроінтеграції", - зазначив лідер групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

Ватажок терористичного угруповання "ДНР" Олександр Захарченко наказав одній зі своїх воєнізованих структур, названій "фінансова поліція", підкорятися Генеральній прокуратурі України.

Про це в п'ятницю, 11 березня, повідомив лідер групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук на своїй сторінці в соцмережі Facebook, опублікувавши також скрін "документа" бойовиків.

"Ватажок "ДНР" О.Захарченко підписав "Постанову Ради міністрів ДНР" №1-6, якою визначив функції створеної бойовиками "фінансово-економічної поліції". Визначаючи завдання цієї легалізованої бандструктури, Захарченко зазначив, що в своїй діяльності, окрім іншого українського законодавства, вона повинна керуватися Законом України №3529-VI від 16.06.2011 "про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з ратифікацією Другого додаткового протоколу до Європейської конвенції про взаємну допомогу у кримінальних справах", - йдеться в повідомленні.

"Мало того, що в "ДНР" раптом почали орієнтуватися на документи ненависної їм Європи і тупо тирити законодавчу базу України в контексті не менш ненависної їм євроінтеграції. Так ще слід побачити, що саме Захарченко втюхує своїм "фінансовим поліцейським". Закон України №3529-VI від 16.06.2011 досить короткий, і вказує (http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/3529-17):

"... органами, на які покладаються повноваження згідно з пунктом 1 статті 15 Конвенції, є Міністерство юстиції України (у справах на стадії судового слідства) і Генеральна прокуратура України (у справах на стадії досудового слідства)...".

"Без коментарів", - резюмував Тимчук.

Раніше повідомлялося, що у тимчасово окупованих членами НЗФ Макіївці і Київському районі Донецька відзначаються численні випадки "кримінальних злочинів" щодо "військовослужбовців армії самопроголошеної "ДНР". В основному йдеться про грабежі і розбої, жертвами яких стають бойовики, що мають відносно високий за місцевими мірками рівень фінансового забезпечення.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus