В ОРДО заявили про зміну в формулі обміну полоненими

05.01.2017 17:00

В ОРДО заявили про зміну в формулі обміну полоненими

Один з керівників терористичного угруповання "ДНР" Денис Пушилін заявив, що учасники Мінського процесу з урегулювання ситуації на Донбасі внесли уточнення в формулу обміну затриманими "всіх на всіх" до "всіх підтверджених на всіх підтверджених": "На останніх зустрічах було запропоновано нове уточнення: "всіх підтверджених на всіх підтверджених"".

Один з керівників терористичного угруповання "ДНР" Денис Пушилін заявив, що учасники Мінського процесу по врегулюванню ситуації на Донбасі внесли уточнення в формулу обміну затриманими "всіх на всіх" до "всіх підтверджених на всіх підтверджених".

Про це у четвер 5 січня йдеться на підконтрольному бойовикам інформаційному ресурсі "ДАН".

"На останніх зустрічах було запропоновано нове уточнення: "всіх підтверджених на всіх підтверджених". І цифри учасниками переговорів були визначені. Але проблема не тільки в цифрах", - сказав Пушилін.

У заручниках на неконтрольованій Україною території утримують 110 осіб.

Нагадаємо, що українська сторона передала 15 осіб зі списку бойовиків у надії, що Росія розблокує процес звільнення 58 українських заручників, яких утримують на непідконтрольних територіях. Бойовики ОРДО спочатку заявили, що у відповідь на передачу Києвом 15 полонених нікого не віддадуть, проте пізніше передумали, й 27 грудня 2016 року відпустили двох полонених жінок Анжеліку Преснякову та Ольгу Сворак, як заявили керівники угруповань "Д/ЛНР", заради депутата Надії Савченко (так, наприклад, 23 грудня член гуманітарної підгрупи ТКГ Ірина Геращенко поінформувала, що питання про звільнення бойовиками заручників було знову зірвано).

27 грудня 2016 року представники угруповань "ДНР" та "ЛНР" заявили, що на двох готові повернути Україні 47 заручників в обмін на 690 підозрюваних в тероризмі громадян. Втім, варто звернути увагу, що раніше Савченко заявила про домовленість із бойовиками про обмін 226 затриманих на 52 українських бранців.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus