В прокуратуру Грузії викликали на допит голову поліції Одещини

21.09.2016 14:00

В прокуратуру Грузії викликали на допит голову поліції Одещини

Главу Одеського управління Національної поліції України Гіоргі Лорткіпанідзе викликали на 21 вересня на допит в Генеральну прокуратуру Грузії у справі про розгін у 2011 році мітингу противників Міхеїла Саакашвілі Про це він сам повідомив у своєму Facebook. За словами Лорткіпанідзе, повістку з прокуратури в Тбілісі вручили його дружині.

Голову Одеського управління Національної поліції України Гіоргі Лорткіпанідзе викликали на 21 вересня на допит у Генеральну прокуратуру Грузії у справі про розгін у 2011 році мітингу противників Міхеїла Саакашвілі. Про це він сам повідомив у своєму Facebook.

За словами Лорткіпанідзе, повістку з прокуратури в Тбілісі вручили його дружині.

Начальник поліції Одеської області зазначає, що в зазначеній справі його вже неодноразово раніше допитували.

"Я повідав слідству всю наявну інформацію. З цього приводу мені нема чого додати", – зазначив Лорткіпанідзе.

"Після дачі вичерпного свідчення, протягом 3 років, я перебував у Грузії, і в прокуратури до мене додаткових питань не виникало", – зауважує він.

Лорткіпанідзе підкреслив, що опубліковане 20 вересня відео, а так само інші відеоматеріали, пов'язані з подіями 26 травня 2011 року, (які він переглянув під час допиту 3 роки тому) не мають до нього жодного стосунку.

"Я, як діючий начальник ГУНП в Одеській області, 21 вересня о 16.00 виступаю з промовою на слуханнях у парламентському комітеті і фізично не зможу з'явитися в головну прокуратуру Грузії. А зазначений у повістці день і час ніяк не може бути визнаний розумним терміном", – повідомив також він.

Лорткіпанідзе вважає, що його виклик до грузинської прокуратури безпідставний і лише пов'язаний з запланованими на 8 жовтня парламентськими виборами та "страхом чинного уряду перед його поверненням у Грузію".

Як відомо, у 2011 році в Тбілісі після закінчення терміну дозволу на проведення маніфестації, який діяв з 21 по 25 травня, поліція розігнала акції протесту.

Спецназ вдався до витіснення опозиціонерів одразу після 12 години ночі.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus