В СБУ розповіли, яка у Єфремова камера

10.01.2017 23:00

В СБУ розповіли, яка у Єфремова камера

Служба безпеки України заявляє, що екс-голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов перебуває в стандартній двомісній камері площею 13,5 квадратних метрів, яка обладнана всім необхідним. Таку інформацію прес-служба відомства оприлюднила у відповідь на заяву адвокатів Єфремова про те, що він відбуває арешт в одиночній камері з штучним освітленням.

Служба безпеки України заявляє, що екс-голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов перебуває в стандартній двомісній камері площею 13,5 квадратних метрів, яка обладнана всім необхідним.

Таку інформацію прес-служба відомства оприлюднила у відповідь на заяву адвокатів Єфремова про те, що він відбуває арешт в одиночній камері з штучним освітленням.

"СБУ офіційно спростовує інформацію адвокатів, оприлюднену в інтерв’ю одному з вітчизняних ЗМІ, про начебто "нелюдські" умови перебування Олександра Єфремова в ізоляторі тимчасового тримання СБ України", - сказано у заяві.

У відомстві запевнили, що за весь час перебування під вартою Єфремов та його адвокати не подали жодної скарги, у тому числі на умови утримання.

Прес-служба СБУ зазначає, що Єфремов перебуває в стандартній двомісній камері площею 13,5 квадратних метрів, яка обладнана всім необхідним. Вікно з кватиркою вільно відкривається за бажанням затриманого.

"Для припинення спекуляцій Служба безпеки України, за зверненням адвокатів, готова надати можливість для ознайомлення з умовами утримання пана Єфремова Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковській", - сказано у заяві.

Раніше повідомлялося, що адвокат Єфремова Олександр Мельников заявив про те, що колишній нардеп відбуває арешт в одиночній камері зі штучним освітленням. Захист розглядає таке поводження із заарештованим як тортури. Мельников зазначив, що адміністрація СІЗО дозволяє дружині Єфремова періодично його відвідувати.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus