В Україні до кінця року з'являться дільничні поліцейські

28.09.2016 12:00

В Україні до кінця року з'являться дільничні поліцейські

Кабінет Міністрів має намір ввести посадидільничних поліцейських до кінця 2016 року. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на розпорядження уряду №688 від 22 вересня. Передусім посади дільничних поліцейських заплановано ввести в об'єднаних територіальних громадах.

Кабінет Міністрів має намір ввести посадидільничних поліцейських до кінця 2016 року. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на розпорядження уряду №688 від 22 вересня.

Передусім посади дільничних поліцейських заплановано ввести в об'єднаних територіальних громадах.

Також уряд має намір до 2017 року розробити законопроект про делегування органам місцевого самоврядування повноважень з надання певних адміністративних послуг реєстрації, в тому числі через центри надання адміністративних послуг, актів цивільного стану громадян на рівні міст обласного значення включно.

Ці норми передбачено планом заходів реалізації концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади.

У Києві за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні розпочато курс підготовки 140 дільничних офіцерів поліції. Як повідомляється на сайті ОБСЄ, перші 140 курсантів - майбутні дільничні офіцери поліції - розпочали 4-місячний курс навчання у рамках реформування Служби дільничних офіцерів поліції в Україні.

Офіційна церемонія відкриття курсу відбулась 27 вересня у Київському навчальному центрі підготовки поліцейських. По завершенні навчання та після складання іспитів, ці курсанти стануть до лав Служби дільничних офіцерів поліції у Київській області.

"Дільничні є однією зі служб "першої лінії", тобто є найбільш близькою до населення. І від того, наскільки вони відкриті будуть до потреб громадян, наскільки вони будуть ефективно реагувати на звернення, залежить і рівень довіри, і рівень безпеки і порядку у суспільстві", - зауважив координатор проектів ОБСЄ в Україні Вайдотас Верба.

Також в повідомленні зазначається, що Координатор проектів ОБСЄ в Україні підтримує проведення двотижневого курсу перепідготовки для понад 8100 діючих офіцерів поліції, які вже успішно пройшли атестацію.

Нагадаємо, замість дільничних міліціонерів з'являться "українські шерифи". На реалізацію цієї програми уряд додатково передбачив у бюджеті 140 млн гривень.

У липні МВС оголосило конкурс на 90 дільничних і 130 слідчих у Києві.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus