В Україні дозволили iPhone 7

04.10.2016 18:00

В Україні дозволили iPhone 7

Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації дала дозвіл на використання смартфона iPhone 7 в Україні. Так, комісія ухвалила рішення внести до реєстру інформацію про 44 нових типи обладнання, в тому числі останні моделі радіотелефонів систем стільникового зв'язку iPhone 7 і iPhone 7 Plus.

Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації дала дозвіл на використання смартфона iPhone 7 в Україні.

Про це у вівторок 5 жовтня повідомляється за підсумками засідання Нацкомісії, передає "Четверта влада" .

Так, комісія ухвалила рішення внести до реєстру інформацію про 44 нових типи обладнання, в тому числі останні моделі радіотелефонів систем стільникового зв'язку iPhone 7 і iPhone 7 Plus. Після внесення смартфонів у реєстр вони можуть використовуватися на українській території в смугах радіочастот загального користування.

Нагадаємо, 27 вересня голова Державної фіскальної служби Роман Насіров заявив, що на даний момент в Україні легально не було завезено жодного смартфона iPhone 7 компанії Apple.

"Вони ще не сертифіковані і жодного телефону не оформлено офіційно. Якщо ви бачите якийсь iPhone 7, то можете сказати цим людям, що вони злочинці. Я сподіваюся, що тут (у членів уряду) ні в кого немає?" - запитав він.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus