В Україні перевірять на аварійність всі школи, побудовані до 1980 року

11.10.2016 16:00

В Україні перевірять на аварійність всі школи, побудовані до 1980 року

Школи, які були побудовані до 1980 року, будуть перевірені на предмет аварійності, повідомив віце-прем`єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко. Він зазначив, що школа у Василькові на Київщині, де стався обвал стіни, була побудована у 1956 році.

Школи, які були побудовані до 1980 року, будуть перевірені на предмет аварійності.

Як передає кореспондент УНІАН, про це віце-прем`єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко повідомив на брифінгу після засідання уряду.

Він зазначив, що школа у Василькові на Київщині, де стався обвал стіни, була побудована у 1956 році.

"Буде надана така вказівка і попередження, щоб провести плани навчання по інших школах з евакуації дітей у зв`язку з можливими надзвичайними ситуаціями... Також саме зараз ми перевіримо практично ті школи, які були побудовані до 80-го року, щодо стану фундаменту і стану комунікацій, які є поряд зі школами", сказав Зубко.

За його словами, причиною аварії в школі міг бути фундамент або розміщена поруч каналізація після тривалих дощів.

"Причиною цього руйнування могла бути каналізація, яка знаходиться поруч, і яка від цих дощів практично три дні поспіль могла стати причиною руйнування школи", - зазначив міністр.

Він зазначив, що торік у школі був проведений частково капітальний ремонт - їдальні й службових приміщень, була поведена заміна всіх вікон.

"Школа внутрішньо є в дуже хорошому стані, зроблені всі ремонти, замінено вікна, відновлена практично система інженерних мереж. Питання - в фундаментах, які були побудовані ще в 56-му році, і наявності зливової каналізації, яка знаходиться поруч. Тому я думаю, що саме це могло бути причиною руйнування", - зазначив Зубко.

Як повідомлялося, сьогодні близько 10.00 у м. Василькові на Київщині у триповерховій будівлі середньої школи №6 сталося руйнування фасадної стіни з 1-го по 3-й поверхи та перекриття навчальних приміщень. Жертв і постраждалих немає.

Сьогодні на засіданні уряду прем`єр-міністр України Володимир Гройсман доручив Геннадію Зубку розібратися в ситуації, що призвела до обвалу стіни в школі у Василькові.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus