В Україні розпочався призов на строкову службу

04.10.2016 12:00

В Україні розпочався призов на строкову службу

В Україні у вівторок, 4 жовтня, стартував призов на строкову службу. Із загального числа призовників 7 тисяч 908 чоловік будуть спрямовані в Збройні сили, 5 тисяч - у Національну гвардію і ще тисяча - в Державну спеціальну службу транспорту", йдеться в документі. Найбільше громадян планується призвати в Дніпропетровській області - півтори тисячі осіб.

В Україні 4 жовтня розпочався осінній призов на строкову військову службу.

Згідно з рішенням Кабінету міністрів, у жовтні-листопаді 2016 року до лав ЗСУ та інших військових формувань призвуть 13 908 осіб.

Як випливає з розпорядження Кабміну №684-р від 22 вересня, 7908 призовників направлять в Збройні сили, 5 тисяч – до лав Національної гвардії, і одну тисячу – до лав Державної служби транспорту.

На призов уряд виділив 41,6 млн грн, серед яких 23,7 млн призначені для ЗСУ, 14,9 млн – для Нацгвардії, 2,9 млн грн – для Держспецтрансслужби.

Обсяг видатків на одного призовника становить 2993 грн, з яких 2,9 тис. грн становить грошова допомога, а 93 грн – витрати на підготовку і проведення призову, без урахування коштів на харчування та транспорт.

В армію підуть придатні за станом здоров'я до військової служби чоловіки у віці від 20 до 27 років, які не мають права на звільнення або відстрочку від призову.

Згідно з постановою Кабміну, найбільша кількість призовників очікується з Дніпропетровської (1500) та Харківської областей (970), найменша – з Луганської (170) та Донецькій (230). У Києві призову на строкову військову службу підлягають 570 осіб.

Новобранці не будуть нести службу в зоні АТО. До кінця року, до лав ЗСУ планують набрати 25-35 тисяч осіб.

26 вересня президент України Петро Порошенко підписав указ №411/2016 про демобілізацію шостої хвилі військовослужбовців, призваних на службу в АТО. Голова держави уточнив, що демобілізація завершиться до кінця жовтня.

Окрім того, Порошенко додав, що після цього на фронті залишаться лише контрактники, а призовників, як і тепер, не направлятимуть у зону АТО. За його словами, це стане ще одним кроком до створення професійної армії в Україні.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus