В Україні стартував проект з підготовки ветеранів АТО до роботи на державній службі

06.10.2016 18:00

В Україні стартував проект з підготовки ветеранів АТО до роботи на державній службі

В Україні стартував проект "За ветеранів до влади", метою якого є підготовка ветеранів АТО до роботи на державній службі. Про це повідомила заступник директора громадської організації STUDENA, координатор проекту "За ветеранів до влади" Оксана Іванців. Школи з підготовки ветеранів до роботи в органах державної влади будуть працювати у Києві та Краматорську.

В Україні стартував проект "За ветеранів до влади", метою якого є підготовка ветеранів АТО до роботи на державній службі.

Про це повідомила заступник директора громадської організації STUDENA, координатор проекту "За ветеранів до влади" Оксана Іванців, передає УНІАН.

"Мета нашого проекту полягає в тому, щоб інтегрувати активних лідерів із ветеранської спільноти в органи державної влади і дати їм певні реальні повноваження для змін у суспільстві та зміцнення довіри до органів державної влади шляхом налагодження плідної співпраці між державними органами та ветеранською спільнотою", - повідомила вона.

Іванців розповіла, що школи з підготовки ветеранів до роботи в органах державної влади будуть працювати у Києві та Краматорську.

За її словами, вже надійшло понад 80 анкет від ветеранів АТО. Анкети можна подавати до 14 жовтня включно, а заняття розпочнуться з 17 жовтня.

У свою чергу заступник голови Київської міської спілки ветеранів АТО Антон Колумбет зауважив: "Ветеранська спільнота дуже підтримує цей проект. Ми співпрацюємо і на етапі надання кандидатів. Звісно, що цими кандидатами, перш за все, стали активісти нашого руху, які вже більш-менш знайомі з органами київської влади. Ми дуже віримо в успіх цього проекту, бо бачимо, наскільки суттєві зміни він може за собою принести".

Керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко додав, що реалізація цього проекту допоможе не тільки оновити управлінський апарат, а й зміцнити у людей довіру до влади.

"Сьогодні всі ми усвідомлюємо необхідність залучення не тільки професійних, а й патріотично налаштованих державних службовців, аби Київ став містом, з якого починається якісна реформа управління. Ми першими почали запроваджувати відкриті конкурси, і їхній результат, а також результат подальшої роботи таких службовців підкреслює правильність обраного шляху", – сказав Бондаренко.

Проект "За ветеранів до влади" ініційовано ГО STUDENA в рамках Української ініціативи з підвищення впевненості (UCBI) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Партнери проекту: Київська міська державна адміністрація, Донецька обласна військово-цивільна адміністрація, Київська міська спілка ветеранів АТО.

Нагадаємо, в серпні 2014 року Кабінет міністрів ухвалив рішення про створення Державної служби у справах учасників антитерористичної операції. Арсеній Яценюк, який на той момент був прем'єр-міністром, заявив, що служба займатиметься забезпеченням учасників АТО, в тому числі їхньою реєстрацією, їхнім працевлаштуванням, питаннями фізичної і психологічної реабілітації, а також забезпеченням житлом тих родин, які залишилися без годувальника.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus