В Україні створять повнометражний мультфільм "Гав-Рик"

19.10.2016 23:00

В Україні створять повнометражний мультфільм "Гав-Рик"

В Україні розпочинається виробництво повнометражного дитячого фільму режисера Анатолія Матешка "Гав-Рик". 19 жовтня Держкіно підписало з компанією-виробником фільму "Пронто Фільм" контракт про надання державної підтримки в сумі 38 млн 40 тис грн, що становить 90 відсотків від загальної вартості фільму. "Гав-Рик" став переможцем 8-го конкурсного відбору Держкіно.

В Україні розпочинається виробництво повнометражного дитячого фільму режисера Анатолія Матешка "Гав-Рик".

Про це повідомили в прес-службі Держкіно.

Зазначається, що 19 жовтня відомство підписало з компанією-виробником фільму "Пронто Фільм" контракт про надання державної підтримки в сумі 38 млн 40 тис грн, що становить 90 відсотків від загальної вартості фільму.

Автором сценарію та режисером стрічки є Анатолій Матешко, продюсером - Максим Асадчий. "Гав-Рик" став переможцем 8-го конкурсного відбору Держкіно.

"За сюжетом мультфільму, маленький хлопчик страждає від самотності, неуваги з боку батьків і відсутності друзів. Коли йому до рук потрапляють загадкові балони з фарбою, він малює на стіні графіті - уявного собаку Гав-Рика, – і цей витвір дитячої фантазії раптом оживає", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, нещодавно у прокат вийшов перший український анімаційний 3D-фільм "Микита Кожум’яка" режисера Манука Депояна, знятий за мотивами однойменної казки Антона Сіяники.

"Микита Кожум’яка" був виготовлений українською анімаційною студією "Panama Grand Prix". Продюсер стрічки - Дмитро Белінський. Один з авторів візуальних спецефектів - Михайло Славов, який займався такими світовими релізами, як "Форсаж-6" та "Аліса у Задзеркаллі". Консультант з візуальних спецефектів - спеціаліст з комп’ютерної графіки Марк Пінхейро, попереднім проектом якого була "Гра престолів". Працювати над сценарієм допомагав Філ Паркер, який консультував авторів оскароносної анімації "Воллес і Громміт та прокляття кролика-перевертня".

Завдяки сюжету та комп’ютерній графіці рівня світових студій прем’єра стрічки відбудеться у більш ніж 20 країнах: від Японії до Західної Європи та США.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus