В Україні відбудеться міжнародний флешмоб музейних cелфі

05.01.2017 13:00

В Україні відбудеться міжнародний флешмоб музейних cелфі

Акція має два застереження. Категорично заборонено використовувати спалах при фотозйомці, адже це шкодить музейним раритетам. Зроблене в музеї селфі не можна використовувати як інструмент політичної агітації. Флешмоб організований у рамках Європейського проекту Culture Themes. 2016 року до Міжнародного дня музейного селфі долучалось близько 50 музеїв.

18 січня 2017 року відбудеться Міжнародний флешмоб музейних селфі. В Україні цьогоріч акція пройде втретє, пише Gazeta.ua.

Для участі у флешмобі потрібно прийти до музею, зробити селфі на тлі улюбленого експоната чи поруч із ним і опублікувати його у Facebook, Twitter та Instagram із хештегом #MuseumSelfie та тегом того музею, де ви зробите фото.

"На жаль, не вийшло. Надто темний куток для селфі. Але від проторенесансного пафосу свободи волі до спокус мусульманського раю в Музеї Ханенків лише кілька кроків", - каже учасниця минулорічної акції Ганна Рудик.

Якщо ваш улюблений музей чи галерея матимуть вихідний день, селфі можна зробити на тлі будівлі музею або з корінцем вхідного квитка до музею. Перевіряйте, чи ваш улюблений музей бере участь в акції. До флешмобу дозволяють долучатися з минулорічними фото.

Акція має два застереження. Категорично заборонено використовувати спалах при фотозйомці, адже це шкодить музейним раритетам. Зроблене в музеї селфі не можна використовувати як інструмент політичної агітації.

Флешмоб організований у рамках Європейського проекту Culture Themes. 2016 року до Міжнародного дня музейного селфі долучалось близько 50 музеїв.

Нагадаємо, в грудні київські музеї проводили дні відкритих дверей.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus