В Україні вже майже місяць не діють економічні санкції щодо РФ - Лещенко

15.10.2016 10:00

В Україні вже майже місяць не діють економічні санкції щодо РФ -  Лещенко

В Україні вже майже місяць не діють економічні санкції проти росіян у зв’язку з агресією РФ. Про це повідомив народний депутат від БПП Сергій Лещенко. Він наголосив, що за інформацією його джерел, продовження санкцій немає, оскільки тривають торги. "Це стала чергова корупційна тема", – написав політик.

В Україні вже майже місяць не діють економічні санкції проти росіян у зв’язку з агресією РФ. Про це повідомив народний депутат від БПП Сергій Лещенко на своїй сторінці у Facebook.

"Чи знаєте ви, що вже місяць в Україні не діють санкції проти Росії, російських громадян та компаній? 16 вересня 2015-го указом президента Порошенка було введено санкції терміном на один рік. 16 вересня 2016-го санкції закінчилися. І вже місяць немає указу Порошенка про поновлення санкції. Тобто, США тримають санкції проти Росії, Канада тримає, Євросоюз тримає, а Україна – ні", – зазначив депутат.

Він навів скан рішення РНБО від 16 вересня 2015 року, у якому йдеться: "Застосувати строком на один рік персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції)…"

Лещенко наголосив, що за інформацією його джерел, продовження санкцій немає, оскільки тривають торги.

"Це стала чергова корупційна тема. За певну суму можна викреслити себе з санкційного списку. Або включити туди свого конкурента – і отримати монополію на ринку", – написав політик.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus