В Україні запустили інтерактивну мапу об'єктів залізничної історії

18.10.2016 09:00

В Україні запустили інтерактивну мапу об'єктів залізничної історії

Над створенням мапи працювали працівники підрозділу Укрзалізниці, що займаються збереженням та відновленням об’єктів старовинної залізничної техніки, а також поціновувачі залізничної ретроспадщини. Зазначається, що для того, щоб побачити об'єкт, потрібно натиснути на його зображення на мапі, після чого можна буде роздивитися його фото та прочитати опис.

Запрацювала інтерактивна мапа об’єктів залізничної історії України. Про це повідомляє прес-служба ПАТ "Укрзалізниця".

"Унікальні паровози, вагони-пам’ятники, старовинна залізнична архітектура, вузькоколійки, дитячі залізниці та інші цікавинки відтепер доступні на інтерактивній мапі об’єктів залізничної історії України. Мапа створена на базі google maps та розміщена на сайті ПАТ "Укрзалізниця", йдеться у повідомленні.

Над створенням мапи працювали працівники підрозділу Укрзалізниці, що займаються збереженням та відновленням об’єктів старовинної залізничної техніки, а також поціновувачі залізничної ретроспадщини.

Зазначається, що для того, щоб побачити об'єкт, потрібно натиснути на його зображення на мапі, після чого можна буде роздивитися його фото та прочитати опис.

Мапа постійно оновлюватиметься. Пропозиції щодо об’єктів, які мають бути на ній розміщені, приймаються на електронну адресу bati@ukr.net з додаванням фотографій, координат об'єкта на мапі та відомостей про автора.

Раніше стало відомо, що в українських потягах більш не буде пір'яних подушок і фіранок на вікнах, буде запроваджено європейський сервіс, що відповідає гігієні та зручності.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus