В Україні зменшилася кількість захворювань на кір та краснуху

20.10.2016 13:00

В Україні зменшилася кількість захворювань на кір та краснуху

У МОЗ нагадали, що у 2015 році в Україні мав місце спалах поліомієліту викликаний циркулюючим вірусом поліомієліту типу 1. З метою протидії відновлюється система планової імунізації та підняття її до показників, визначених Календарем профілактичних щеплень, серед усіх вікових груп.

За шість місяців 2016 року в Україні було зареєстровано 10 випадків захворювань на кір та 108 випадків захворювань на краснуху. Це на 79 та 41 випадок менше відповідно, ніж у 2015 році, повідомляє сайт МОЗ.

У відомстві зазначають, що рівень захворюваності значною мірою знизився завдяки вакцинопрофілактиці. Заступник міністра Оксана Сивак зазначає, що підвищення рівня охоплення населення вакцинами є пріоритетним напрямком.

У міністерстві нагадали, що у 2015 році в Україні мав місце спалах поліомієліту викликаний циркулюючим вірусом поліомієліту типу 1. З метою протидії відновлюється система планової імунізації та підняття її до показників, визначених Календарем профілактичних щеплень, серед усіх вікових груп.

МОЗ обіцяє, спільно з міжнародними партнерами, "забезпечити рівний доступ до вакцин для всього дитячого населення країни".

Раніше на Тернопільщині 30 дітей захворіли на невідомий вірус: злазять нігті на руках і ногах.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus