В Україні зняли перший мультфільм про УПА

25.10.2016 09:00

В Україні зняли перший мультфільм про УПА

Дія стрічки розгортається у мальовничому селі Дземброня, де мирне і розмірене життя гуцулів порушують совіти. За даними розвідки, останні зібралися вирубати тутешні ліси. На захист рідних Карпат стають воїни УПА. Оскільки сили нерівні, горяни знаходять хитре рішення, як поквитатися з ворогами. Одного з них, до речі, невипадково звуть Путлер.

В Івано-Франківську презентували перший в Україні мультфільм про УПА – "Воїни лісу", повідомляє телеканал "24".

Дія стрічки розгортається у мальовничому селі Дземброня, де мирне і розмірене життя гуцулів порушують совіти. За даними розвідки, останні зібралися вирубати тутешні ліси.

На захист рідних Карпат стають воїни УПА. Оскільки сили нерівні, горяни знаходять хитре рішення, як поквитатися з ворогами. Одного з них, до речі, невипадково звуть Путлер.

В основі мультика – боротьба упівців проти терору московських окупантів. Але є тут і підтекст, коли йдеться про сучасні злочини.

"Я хотів зробити таку паралель. Ті, хто крадуть ліс, ті "наші" – вони не кращі за того москаля, який колись грабував наші села, домівки", – сказав один з героїв в мультфільмі.

Автор ідеї Богдан Савлюк головних героїв створив власноруч. Усі декорації натуральні, а спецефекти зведені до мінімуму. Сама ж зйомка відбувалася покадрово.

Саундтрек для мультфільму підготував український музикант Тарас Житинський.

"Мені, як українцю, люба українська думка, ідея дуже близька. Тим більше, мої батьки воювали в Українській повстанській армії. А тут такий мультик. Мені сподобався, і я заспівав", – поділився музикант.

Переглянути стрічку можна онлайн. А його творці вже розмірковують про зйомку нової картини. Щоправда, її деталі поки що тримають у таємниці.

Нагадаємо, в жовтні в прокат вийшов перший український 3D - анімаційний фільм "Микита Кожум'яка".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus