В українських потягах приберуть пір'яні подушки, фіранки замінять ролетами

08.10.2016 21:00

В українських потягах приберуть пір'яні подушки, фіранки замінять ролетами

В українських потягах більше не буде пір'яних подушок і фіранок на вікнах, буде запроваджено європейський сервіс, що відповідає гігієні та зручності. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян. Наступного тижня відбудеться зустріч з громадськими активістами, під час якої розглянуть нові маршрути на зимовий сезон.

В українських потягах більше не буде пір'яних подушок і фіранок на вікнах, буде запроваджено європейський сервіс, що відповідає гігієні та зручності. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

"Наступного тижня відбудеться зустріч з громадськими активістами, під час якої розглянуть нові маршрути на зимовий сезон, і робота з громадськістю буде формалізована. А це означає, що в УЗ нарешті буде дієвий механізм зворотного зв'язку щодо зручності графіків, комфортності поїздів, а платники податків і пасажири УЗ зможуть впливати на це", - повідомив Омелян.

За його словами, попередньо є рішення про безперебійну роботу Wi-Fi у поїздах та впровадження електронного квитка на електричках. З наступного тижня починається обговорення.

"Будуть внесені зміни в стандарти, відмовимося від подушок "на пір'ї" і ковдр у пилу. Цікава особливість: як тільки відмовилися від корупційних схем при закупівлі миючих розчинів - відразу стало можливим відмити вагони від багаторічного бруду. І, так, знімемо фіранки, виключно ролети на вікнах", - повідомив Омелян.

До грудня 2016 р. всі квитки, назви станцій, оголошення, інформація на табло буде вестися виключно українською та англійською мовами. Одночасно в УЗ працюють над декомунізацією назв станцій.

Нагадаємо, "Укрзалізниця" скасувала чотири види бронювання квитків.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus