В українському Інтерполі заявили про готовність допомагати військовій прокуратурі в "справі Януковича"

23.10.2016 14:00

В українському Інтерполі заявили про готовність допомагати військовій прокуратурі в "справі Януковича"

Українське бюро Інтерполу готове надати повне сприяння головній військовій прокуратурі в перевірці фактів можливої співучасті його працівників в уникненні кримінальної відповідальності представниками режиму Віктора Януковича. Керівник українського бюро Інтерполу повідомив, що офіційного звернення з боку військової прокуратури не надходило.

Українське бюро Інтерполу готове надати повне сприяння головній військовій прокуратурі в перевірці фактів можливої співучасті його працівників в уникненні кримінальної відповідальності представниками режиму Віктора Януковича.

Про це заявив керівник українського бюро Інтерполу Василь Неволя в ефірі каналу "112 Україна".

"Зі свого боку ми готові надати повне сприяння головній військовій прокуратурі в перевірці всіх цих фактів", - сказав Неволя.

"Звичайно, це привід для того, щоб подивитися ще раз на нашу роботу, оцінити її, перевірити факти. Але поки про конкретні факти, які мають слідчі військової прокуратури, нам не повідомляється. Сподіваюся, що в процесі (як сказав головний військовий прокурор, на цьому тижні) ми зможемо отримати більш детальну інформацію про ці факти і спільно з головною військовою прокуратурою їх перевіряти", - зазначив керівник українського бюро Інтерполу.

Він також повідомив, що офіційного звернення з боку військової прокуратури з перевірки таких фактів до українського бюро Інтерполу не надходило.

"Ми готові до співпраці і не хотіли б з'ясовувати ці питання через ЗМІ", - додав Неволя.

Як повідомлялося, головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявив, що ГПУ і група військової прокуратури, яка розслідує кримінальні виробництва, на наступному тижні дасть процесуальну оцінку ймовірної причетності окремих посадових осіб Нацбюро Інтерполу в Україні в співучасті або сприянні членам злочинної організації Клименка-Курченка, Арбузова і Януковича в уникненні кримінальної відповідальності.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus