В Верховній Раді обурилися візитом Бондаренко. "Регіоналка" прийшла захищати пропагандистів

03.11.2016 16:00

В Верховній Раді обурилися візитом Бондаренко. "Регіоналка" прийшла захищати пропагандистів

Депутат від "Народного фронту" Юрій Береза обурений, що екс-депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко прийшла в кулуари парламенту. Про це він заявив у четвер, 3 листопада, виступаючи з трибуни Верховної Ради. За словами Берези, Бондаренко в Раду привів депутат від "Опозиційного блоку" Олександр Вілкул.

Депутат від "Народного фронту" Юрій Береза обурений, що екс-депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко прийшла в кулуари парламенту. Про це він заявив у четвер, 3 листопада, виступаючи з трибуни Верховної Ради, пише Українська правда.

За словами Берези, Бондаренко в Раду привів депутат від "Опозиційного блоку" Олександр Вілкул.

"Зараз в кулуарах Верховної Ради з'явилася яскравий пропагандист "русского мира" Олена Бондаренко. Її притяг сюди в кулуари панич, от з того боку сидить, пан Вілкул! Ця нечисть обливає брудом Україну на всіх російських каналах!" – заявив він.

Береза вважає, що своїм візитом Бондаренко осквернила Раду, тому треба "викликати санінспектора, щоб робити санінспекцію, чи викликати "батюшок", щоб освятили після цього".

"Але я чітко розумію, що цей панич (Вілкул) втратив почуття реальності! Притягнув цю недолюдину, яка була однією з авторів розв'язання війни на Донбасі. Це та людина, яка притягла російські канали, які пропагандували вбивство українців!" – продовжив Береза.

Він попросив голову СБУ Василя Грицака вважати його виступ офіційним зверненням і вияснити, "чому ці покидьки до сих пір ходять по Україні".

Олена Бондаренко прийшла у Верховну Раду давати брифінг на захист екс-працівників "17 каналу" Дмитра Васильця та Євгенія Тимоніна. Про це вона заявила журналістам в кулуарах Ради.

"Я тут як колишній народний депутат, прийшла дати брифінг проти репресій до журналістів. Дмитро Василець та Володимир Тімонін. Ви знаєте про таких?" – сказала вона.

"Дуже соромно, що ви їх не знаєте, бо ці люди сидять у в'язниці, їм потрібна підтримка, мені соромно, що українські журналісти не на їх боці. Вони працювали на себе, вели програми на 17 каналі", – обурювалася вона.

На запитання, чого вона мовчить про затриманого в Росії журналіста "Укрінформу" Романа Сущенка, Бондаренко сказала, що це не її компетенція.

Коментуючи свої виступи на російському телебаченні, вона сказала: "А що, це заборонено?"

24 листопада 2015 року в Києві співробітники СБУ затримали Васильця і Тимоніна за підозрою у технічному сприянні трансляції телеканалу терористів "Новоросія ТВ" через інтернет. Також виявилося, що ці журналісти були членами громадської ради при Міністерстві інформаційної політики України.

Затримані не визнавали своєї провини, однак не приховували антиукраїнських поглядів і просували свій інформаційний ресурс для поширення сепаратистських ідей, створений ще навесні 2014 року.

Василець також був автором проекту "Правильное ТВ", який транслював російські пропагандистські сюжети. Крім того, за даними ЗМІ, Тимонін підтримував "Антимайдан" і під час Революції гідності збирав на нього кошти.

У свою чергу речник СБУ Олена Гітлянська заявила, що обоє в 2014 році їздили в Донецьк, де допомагали налаштувати роботу каналу "Новоросія ТВ".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus