Ватажки "ДНР" "зливають" компромат одне на одного: Захарченко перетворився на парадну вивіску, усім керує людина Ахметова

07.03.2016 21:00

Ватажки "ДНР" "зливають" компромат одне на одного: Захарченко перетворився на парадну вивіску, усім керує людина Ахметова

"Ці Рінатовські ставленики заполонили вже все. Леща ненавидить усе оточення Захара, але Москва не дає його прибрати - там з Рінатом своє кіно", - цитує Ходаковський своє джерело інформації в оточенні номінального "голови ДНР" Олександра Захарченка.

Лідер незаконного збройного формування (НВФ) "Восток" Олександр Ходаковський заявив, що реальну владу в проросійському терористичному угрупованні "ДНР" здійснює ставленик мультимільярдера Ріната Ахметова "керівник апарату голови республіки", якого звати Максим Лещенко. Про це повідомляє "ОстроВ" з посиланням на ЖЖ бойовика.

Він називає Лещенко "тіньовим лідером" угрупування. Й водночас не сумнівається, що Лещенко - людина Ахметова: "ми з Лещенком на одних інструктажах у Ріната сиділи".

Ходаковський вважає Лещенка (або, як він його називає, "Леща") типовим пристосуванцем, який не має стійких політичних поглядів.

"Вочевидь, не приймаючи участі у війні, а лише в ахметовських мітингах за єдину Україну, цей "прищ на тілі революції" таємно ненавидить все, що з нами пов'язано", - обурюється терорист.

"Ці Рінатовські ставленики заполонили вже все. Леща ненавидить усе оточення Захара, але Москва не дає його прибрати - там з Рінатом своє кіно", - цитує Ходаковський своє джерело інформації в оточенні номінального "голови ДНР" Олександра Захарченка.

"Цю зграю треба прибирати, інакше Захарченко перетвориться на парадну вивіску, якщо вже не перетворився: будь-який голова адміністрації не виконає жодної вказівки Захарченка, доки не проконсультується з Лещенком. Швидко хлопець відчув смак, і не лишен до влади. Боєць підрозділу, який охороняє Лещенка та його будинок, показав, де цей фрукт влаштувався: величезний особняк у середмісті, купа охорони", - продовжує бойовик.

"Його готували під вибори, які мали відбутися у жовтні, піарили по всім місцевим каналам. Уже тоді колишня "еліта" хотіла його пропхати... Потім змінили тактику: заховали його в тінь, й почали підминати під нього всю владу", - пояснює він.

"Якщо Захарченко не забере його - значить він і в "темі", і в "долі". Шкода буде переконатися в цьому. Будь-які слабкості можна виправдати, але не зраду", - резюмує Ходаковський.

Нагадаємо, 29 лютого Захарченко створив "комісію" для розслідування зловживань Ходаковського з "націоналізованими" АЗС та стратегічним пальним з РФ, яке той реалізовує на комерційній основі.

Термін роботи "комісії" визначено до 30 квітня 2016 року.

"Іншими словами, "постанова "народної ради ДНР" про створення "тимчасової комісії" виглядає як рекомендаційний лист Ходаковському з пропозицією забратися з "ДНР" до 30 квітня", – зауважили в "Інформаційному спротиві".

У відповідь Ходаковський написав у своєму блозі, що його просто "злякалися", а також про те, що останнім "зачистять" власне Захарченка, після цього на чолі тимчасово окупованих росіянами окремих районів Донецької й Луганської областей стануть відомі представники режиму Януковича, котрі наразі переховуються у Москві.

Нагадаємо, 23 лютого СБУ повідомила про реальну загрозу життю Ходаковського. Інформацію підтвердило ГУР.

Перед цим у Донецьку побував куратор тимчасово окупованих Росією територій, помічник президента РФ Владислав Сурков, який серед іншого займався там "кадровими перестановками". 18 лютого, в останній день візиту Суркова, зі звинуваченнями в "роботі" на українську владу, "зраді" та цілеспрямованій "здачі населених пунктів" на адресу Ходаковського виступив командир терористів "Гіві".

Йому також почали пригадувати його діяльність на чолі донецького обласного підрозділу "Альфа" (СБУ) й зв'язки з бізнесом Ахметова, який він начебто добровільно "зберігає".

Ходаковський не виключає, що російський спецназ ліквідує його за аналогією з Олексієм Мозговим чи Павлом Дрьомовим, тобто під час пересування автомашиною на відкритій місцевості за межами населеного пункту. Так само було "зачищено" й Олександра Бєднова ("Бетмена").

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus