Вдова героя АТО не дозволила бути присутніми при зустрічі тіла місцевим чиновникам Барні та Качці

06.03.2016 19:00

Вдова героя АТО не дозволила бути присутніми при зустрічі тіла місцевим чиновникам Барні та Качці

У Тернополі зустріч загиблого Героя АТО Юрія Горайського почалася зі скандалу. Дружина воїна прогнала голову Тернопільської ОДА Степана Барну та голову Збаразької РДА Анатолія Качку з місця події. З самого ранку майже сотня тернополян зібралися на збаразькому кільці, аби зустріти тіло екс-голови Збаразької РДА Юрія Горайського.

У Тернополі зустріч загиблого Героя АТО Юрія Горайського почалася зі скандалу. Дружина воїна прогнала голову Тернопільської ОДА Степана Барну та голову Збаразької РДА Анатолія Качку з місця події.

З самого ранку майже сотня тернополян зібралися на збаразькому кільці, аби зустріти тіло екс-голови Збаразької РДА Юрія Горайського.

4 березня 2016 року в зоні бойових дій під час бою загинув стрілець-регулювальник військової частини В2492 солдат військової служби за контрактом Горайський Юрій Володимирович, житель міста Збараж.

Та коли колона наблизилася до збаразького кільця, першою вийшла дружина Юрія Горайського разом із рідними та бойовими побратимами чоловіка. Вона нагадала Степану Барні, як він звільнив з роботи її чоловіка, аби працевлаштувати свого давнього друга Качку. Жінка наполегливо попросила голову ОДА піти з місця зустрічі і забрати з собою принесені квіти. Потім дружина Горайського у різкій формі нагадала Качці як він одному зі своїх інтерв’ю пропонував відправити вже тепер загиблого бійця на психіатричну експертизу. Та про те, як Юрій пішов на війну, а теперішній голова РДА відсиджується у теплих кабінетах.

Влітку минулого року попри протести Самооборони та громадськості Збражчини Юрія Горайського звільнили з посади голови РДА. "За 11 місяців ми з командою однодумців зробили багато. Працював би і далі, якби не треба було звільнити місце друзям Барни. Ці люди навіть не поцікавились, яка ситуація в районі, які проблеми, що зроблено і, що ще планується зробити", - сказав тоді вже покійний воїн.

Нагадаємо, 2 квітня пезидент Петро Порошенко призначив головою Тернопільської обласної державної адміністрації Степана Барну.

Його брат, народний депутат Олег Барна уславився тим, що у грудні приніс на трибуну прем'єр-міністру Арсенію Яценюку букет троянд і намагався стягнути главу уряду з трибуни.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus