Верховний суд окупантів підтвердив заборону Меджлісу кримськотатарського народу

29.09.2016 18:00

Верховний суд окупантів підтвердив заборону Меджлісу кримськотатарського народу

Верховний суд Російської Федерації в Москві підтвердив заборону Меджлісу кримськотатарського народу. Суд відхилив апеляційну скаргу сторони захисту. Сторона захисту, адвокати Марина Агальцова і Кирило Коротєєв, навели підстави для скасування рішення про заборону Меджлісу. Захист наполягав на тому, що Меджліс не може бути відповідачем, оскільки не є громадською організацією.

Верховний суд Російської Федерації в Москві підтвердив заборону Меджлісу кримськотатарського народу.

Суд відхилив апеляційну скаргу сторони захисту, повідомляє у четвер 29 вересня Радіо "Свобода".

Сторона захисту, адвокати Марина Агальцова і Кирило Коротєєв, навели підстави для скасування рішення про заборону Меджлісу. Захист наполягав на тому, що Меджліс не може бути відповідачем, оскільки не є громадською організацією.

Ще однією підставою до скасування рішення про заборону Меджлісу адвокат Кирило Коротєєв назвав "хибно визначену підсудність справи". Як вказав захисник, органи Меджлісу діють на території іншої держави (в Україні), таким чином, неможливо заборонити Меджліс кримськотатарського народу на території, де не діє антиекстремістське законодавство Росії.

Постійний представник України в ООН Володимир Єльченко назвав рішення Верховного суду РФ щодо заборони діяльності Меджлісу кримськотатарського народна на території Росії "нікчемним".

"Нікчемний суд - нікчемне рішення", - написав він на своїй сторінці у мікроблозі Twitter.

Як повідомлялося, 26 квітня підконтрольний російським спецслужбам "Верховний суд Криму" визнав об'єднання "Меджліс кримськотатарського народу" екстремістською організацією і заборонив його діяльність на території РФ.

Позов подала фейкова "прокурор Криму" Наталя Поклонська в лютому 2016 року.

Мін'юст РФ також включив Меджліс кримських татар до переліку організацій, діяльність яких припинена у зв'язку зі здійсненням ними "екстремістської діяльності".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus