Верховний суд України відмовив російському "Газпрому" в оскарженні штрафу на 86 млрд гривень

21.09.2016 14:00

Верховний суд України відмовив російському "Газпрому" в оскарженні штрафу на 86 млрд гривень

Верховний суд України відмовив російському газовому монополісту - компанії "Газпром" у розгляді позову і, як наслідок, в оскарженні рішення Антимонопольного комітету України про накладення на "Газпром" штрафу у розмірі 85,9 млрд грн за порушення антимонопольного законодавства України. Рішення суду оприлюднено в Єдиному державному реєстрі судовий рішень.

Верховний суд України відмовив російському газовому монополісту - компанії "Газпром" у розгляді позову і, як наслідок, в оскарженні рішення Антимонопольного комітету України про накладення на "Газпром" штрафу у розмірі 85,9 млрд грн за порушення антимонопольного законодавства України. Рішення суду оприлюднено в Єдиному державному реєстрі судовий рішень, передає УНІАН.

"Обговоривши доводи заяви ("Газпрому" - ред.) і дослідивши подані до неї матеріали, колегія суддів вважає, що подана заява є необґрунтованою, - йдеться в рішенні. - Верховний суд відмовляє в допуску справи до провадження, оскільки заява необґрунтована... Рішення є остаточним".

Як повідомлялося, у січні поточного року Антимонопольний комітет України виставив російському газовому монополісту "Газпрому" штраф у 85 млрд грн (близько 3,4 млрд дол.) за зловживання монопольним становищем на вітчизняному ринку транзиту газу. Рішення було ухвалено в рамках виконання доручення уряду, а також у світлі офіційних звинувачень Європейської Комісії, висунутих "Газпрому" у зв`язку з його домінуючою позицією на ринку Центральної та Східної Європи, що порушує антимонопольне законодавство ЄС.

12 квітня поточного року "Газпром" вирішив оскаржити це рішення, зареєструвавши позов у Господарському суді Києва. Проте суд відхилив позов російського монополіста.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus