Ветерани АТО обурені Садовим: квартири не виділяються, земельні ділянки теж

03.10.2016 08:00

Ветерани АТО обурені Садовим: квартири не виділяються, земельні ділянки теж

Пікетувальники говорять, що перебувають поза політикою. "Ми не вимагаємо відставки мера чи усієї місцевої влади. Ми тільки хочемо змусити їх працювати чесно й виконувати вимоги законів України. Жодну політичну силу, яка може використати військових для розхитування ситуації в країні, ми не допускаємо до нашого протесту", - наголосив Сергій Дячишин.

До протесту військових під стінами Ратуші у Львові починає долучатися все більше людей. Наразі ветеранів уже підтримує організація місцевих перевізників та планують долучитися ще дві спілки учасників АТО. Про це повідомив учасник АТО Сергій Дячишин на телеканалі ZIK.

Наразі львівські ветерани АТО подали запити на всі обласні центри, щоб зрозуміти, яка ситуація із виділенням земельних ділянок для учасників бойових дій в усіх регіонах України.

"Ми захищаємо свої права на землю, які нам надала сама ж держава. Тому вимагаємо виконати норму закону про позачергове виділення земельних ділянок учасникам бойових дій. До того ж, є певні категорії людей, яким така допомога потрібна першочергово. Зокрема, це сім'ї загиблих, інваліди, малозабезпечені та ті, хто перебувають у скрутному становищі із житлом", - наголосив Дячишин.

Військові зазначають, що зокрема у Львові процес виділення земельних ділянок найбільше гальмується на рівні місцевої влади та її очільника.

"Ми вже неодноразово знаходили та пропонували вільні ділянки, які є у Львові. Багато незадіяної землі також знайшли в навколишніх селах, де навіть голови сільрад погоджувалися йти нам на зустріч. Тому нам не вистачає тільки особистої волі Андрія Садового", - зауважив учасник бойових дій.

Також пікетувальники додали, що усі звинувачення з боку мера щодо проплаченої акції протесту є нісенітницею. Адже військові до політики не мають жодного стосунку.

"Ми не вимагаємо відставки мера чи усієї місцевої влади. Ми тільки хочемо змусити їх працювати чесно й виконувати вимоги законів України. Жодну політичну силу, яка може використати військових для розхитування ситуації в країні, ми не допускаємо до нашого протесту", - наголосив Дячишин.

Військові заявили, що пікетуватимуть доти, поки місцева влада не запропонує їм прийнятний варіант вирішення земельного питання.

Вони закликали громадян не бути байдужими та підтримати їх, поставивши свій підпис у зверненні до президента й Кабміну. Протягом двох тижнів протесту ветерани вже зібрали більш як 10 тисяч підписів.

Нагадаємо, з початку проведення антитерористичної операції статус учасника бойових дій отримали 179 787 військовослужбовців та працівників Збройних Сил України.

Кілька областей (серед них і Львівська) просять центральні органи влади забезпечити статус УБД добровольцям.

За час АТО загинули 2 504 українських воїни.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus