Вибухівку під автомобіль Шеремета заклала "особа, схожа на жінку" - МВС і НПУ оприлюднили відео

08.02.2017 20:00

Вибухівку під автомобіль Шеремета заклала "особа, схожа на жінку" - МВС і НПУ оприлюднили відео

МВС та НПУ оприлюднили відео, на якому видно, що до закладання вибухового пристрою під автомобіль Subaru, на якому їхав журналіст Павло Шеремет, причетна жінка, заявив новий голова НПУ Сергій Князєв. За його словами, за годину до вбивства журналіста камери також зафіксували жінку, замасковану перукою та окулярами, яка проходила повз автівку та оберталася в його бік.

Міністерство внутрішніх справ та Нацполіція оприлюднили відео, на якому видно, що до закладання вибухового пристрою під автомобіль Subaru, на якому їхав журналіст Павло Шеремет, причетна жінка.

Про це заявив новий голова Національної поліції Сергій Князєв, повідомляє "Укрінформ".

"Бачимо, де особа, схожа на жінку, закладає вибухівку під авто, що займає близько 10 секунд. А після цього чоловік із жінкою завертають та проходять вулицею Гончара у Чеховський провулок, на вулицю Бульварно-Кудрявську", - сказав Князєв.

За його словами, за годину до вбивства журналіста камери також зафіксували жінку, замасковану перукою та окулярами, яка проходила повз автівку та оберталася в його бік.

"В той час вибухівка на Subaru вже була встановлена", - заявив він.

"Встановлене ймовірне місце, з якого підривник, не викриваючи свою присутність, міг спостерігати як за припаркованим автомобілем, так і за перехрестям Хмельницького та Франка, де стався вибух. А через кілька хвилин після вибуху та сама жінка йде у зворотному напрямку по вулиці Ліпінського, обходить місце вчинення злочину по вулиці Коцюбинського, а далі – в метро", - розповів голова Нацполіції.

Як повідомлялося сьогодні раніше, слідство розглядає як пріоритетну версію, пов'язану з професійною діяльністю Шеремета як на території України, так і за її межами. Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що слідство встановило інформацію про можливих причетних осіб до вбивства Шеремета. Окрім того, за його словами, за результатами проведеного українськими правоохоронцями досудового розслідування можна припустити, що вибух, в результаті якого загинув Шеремет, є підготовленим замовним убивством, замовлення на яке надійшло з Російської Федерації.

Нагадаємо, Шеремета було вбито 20 липня 2016 року в центрі Києва в результаті підриву автомобіля. Слідство розглядає професійну діяльність Шеремета як основну версію вбивства.

Також вивчаються ще три версії: особисті неприязні стосунки, дестабілізація обстановки в Україні та помилка вбивць, метою яких могла бути цивільна дружина журналіста Олена Притула, оскільки автомобіль був її власністю.

29 листопада 2016 року в.о. голови Нацполіції Вадим Троян повідомляв, що експерти ФБР привезли українському слідству висновки дослідження відеомоніторингу в справі про вбивство Шеремета.

За його словами, це останнє дослідження в справі, яке вони проводили, висновок щодо вибухотехнічного дослідження було надано раніше.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus