Віце-президента Facebook по Латинській Америці, заарештованого в Бразилії, звільнили з-під варти

03.03.2016 00:00

Віце-президента Facebook по Латинській Америці, заарештованого в Бразилії, звільнили з-під варти

Віце-президента компанії Facebook по Латинській Америці Дієго Дзорана, заарештованого напередодні федеральною поліцією Бразилії, у середу, 2 березня, відпустили на свободу. Дзоран був заарештований за те, що компанія Facebook відмовилася надавати поліції доступ до своїх даних у рамках розслідування справи про торгівлю наркотиками.

Віце-президента компанії Facebook по Латинській Америці Дієго Дзорана, заарештованого напередодні федеральною поліцією Бразилії, у середу, 2 березня, відпустили на свободу, повідомляє CNBC.

"Затримання Дієго було надзвичайною, непропорційною мірою, і ми раді бачити, що суд бразильського штату Сержипі видав постанову про його звільнення", - йдеться в електронному повідомленні представника Facebook, направленому телеканалу.

Раніше повідомлялося, що Дзоран був заарештований за те, що компанія Facebook відмовилася надавати поліції доступ до своїх даних у рамках розслідування справи про торгівлю наркотиками.

За даними місцевих ЗМІ, владі потрібні були дані не соцмережі Facebook, а популярного месенджера WhatsApp, що належить. Месенджер, за словами представників влади, використовували для обміну інформацією про наркотрафік.

У грудні суд в Бразилії припиняв роботу WhatsApp на 48 годин за відмову поділитися з поліцією інформацією.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus