Від сурогатного алкоголю померли вже 58 осіб

17.10.2016 13:00

Від сурогатного алкоголю померли вже 58 осіб

На Харківщині зареєстровано три нових випадки отруєння, які закінчились летально. Загальна кількість отруєнь сурогатами алкоголю по області становить – 91, померли – 44. За даними судово-медичної експертизи, в Харківській області метиловий спирт виявлено у 30 померлих.

Станом на ранок 17 жовтня в Україні зареєстровано 135 випадків отруєнь фальсифікованим небезпечним алкоголем, із них завершились летально – 58. Про це йдеться в оперативній інформації Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

За даними відомства, на Харківщині зареєстровано три нових випадки отруєння, які закінчились летально. Загальна кількість отруєнь сурогатами алкоголю по області становить – 91, померли – 44. За даними судово-медичної експертизи, в Харківській області метиловий спирт виявлено у 30 померлих.

У Запорізькій, Дніпропетровській, Донецькій, Луганській, Житомирській та Миколаївській областях нових випадків отруєнь сурогатами алкоголю не зареєстровано (отруїлося - 44 особи, померло - 14).

Зокрема, в Запорізькій області отруїлося - 17 осіб; Дніпропетровській - 8, з них померла одна особа; Житомирській - 3, з них померла 1 особа; Донецькій - 9, з них 5 померло; в Луганській отруїлося та померло 2 особи; у Миколаївській отруїлося та померло 5 осіб.

За останніми повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, судмедекспертиза виявила у крові 5 померлих метанол.

Крім того, результати експертизи померлого в Житомирській області встановили причину смерті - отруєння метиловим спиртом.

Нагадаємо, станом на ранок 12 жовтня кількість отруєних фальсифікованим небезпечним алкоголем становила 131, померлих - 54 особи.

Перші смерті внаслідок отруєння алкоголем були зафіксовані в Харківській області 22 вересня.

Згодом летальні випадки від отруєння зафіксували в інших регіонах України, зокрема, в Донецькій, Луганській, Миколаївській, Житомирській та Дніпропетровській областях.

29 вересня прокурор Харківської області повідомив про затримання організатора і трьох пособників виробництва сурогатного алкоголю.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus