Від сурогатного алкоголю загинули вже 65 людей

20.10.2016 14:00

Від сурогатного алкоголю загинули вже 65 людей

Про це повідомляють на сайті Держслужби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів. Новий летальний випадок у результаті отруєння метиловим спиртом зафіксовано в Харківській області. Як повідомлялося, станом на ранок 18 жовтня в Україні було зареєстровано 140 випадків отруєнь фальсифікованим алкоголем, із них завершились летально – 63.

Число жертв отруєння сурогатним алкоголем в Україні зросло до 65. Про це повідомляють на сайті Держслужби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів.

"Станом на 9:00 у країні зареєстровано 143 випадки отруєнь фальсифікованим небезпечним алкоголем, із них 65 завершилися летально", - йдеться в повідомленні.

Новий летальний випадок у результаті отруєння метиловим спиртом зафіксовано в Харківській області.

Як повідомлялося, станом на ранок 18 жовтня в Україні було зареєстровано 140 випадків отруєнь фальсифікованим алкоголем, із них завершились летально – 63.

Перші смерті внаслідок отруєння алкоголем були зафіксовані в Харківській області 22 вересня.

Згодом летальні випадки від отруєння зафіксували в інших регіонах України, зокрема, в Донецькій, Луганській, Миколаївській, Житомирській та Дніпропетровській областях.

29 вересня прокурор Харківської області повідомив про затримання організатора і трьох пособників виробництва сурогатного алкоголю.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus