Відразу після розведення військ в районі Золотого, бойовики відкрили вогонь з гранатометів - штаб

01.10.2016 21:00

Відразу після розведення військ в районі Золотого, бойовики відкрили вогонь з гранатометів - штаб

На Луганщині після розведення військ бойовики з гранатометів відкрили вогонь недалеко н.п. Новоолександрівка. Про це повідомив прес-офіцер сектора Луганськ Валентин Шевченко. Сторони провели відведення сил біля н.п. Золоте Луганської області, зокрема звільнено по 1 кв.км по лінії фронту. При цьому через кілька хвилин бойовики з гранатометів відкрили вогонь.

На Луганщині після розведення військ бойовики з гранатометів відкрили вогонь недалеко н.п. Новоолександрівка.

Про це в ефірі "5 каналу" повідомив прес-офіцер сектора Луганськ Валентин Шевченко.

За його словами, сторони провели відведення сил біля н.п. Золоте Луганської області, зокрема звільнено по 1 кв.км по лінії фронту.

При цьому за даними Шевченка вже через кілька хвилин після розведення бойовики з гранатометів відкрили вогонь недалеко Новоолександрівки.

"На околиці міста Золоте відбулося розведення на визначені представниками ОБСЄ конкретні рубежі. Після відповідного сигналу військовослужбовці, які несуть службу на спостережних постах, відійшли на певні рубежі. ... Також представники місії ОБСЄ підтвердили, що на тій стороні також сталося відведення військ на встановлену відстань. Кількість особового складу вони не повідомляють", - зазначив Шевченко.

Як відомо, 21 вересня в Мінську було підписано угоду, згідно з якою українські сили, а також бойовики відводять озброєння від лінії розмежування на трьох ділянках - у районах населених пунктів Станиця Луганська, Золоте і Петровське.

Угода набула чинності 22 вересня. Вона має бути виконана протягом 13 днів за умови, що 7 днів в цих районах буде дотримуватися режим тиші.

Однак у звітах ОБСЄ продовжували фіксувати обстріли в зазначених районах.

1 жовтня в "ДНР" та "ЛНР" заявили про зрив відведення сил і озброєння в районі Петровського (Донецька область) і н.п. Станиця Луганська (Луганська обл.), водночас повідомили, що в районі н.п. Золоте відведення озброєння почалося.

За даними ДПСУ, 1 жовтня вранці бойовики призупиняли в односторонньому порядку пропуск осіб навпроти контрольного пункту в'їзду-виїзду "Станиця Луганська".

Як повідомили в розвідці, в районі н.п. Золоте бойовики обладнали пункт пропуску, відкриття якого заплановано на 2 жовтня.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus