Відсудивши поновлення на посаді, Лікарчук відразу ж звільнився. Тепер вже добровільно: "Перевертаю цю сторінку"

02.11.2016 21:00

Відсудивши поновлення на посаді, Лікарчук відразу ж звільнився. Тепер вже добровільно: "Перевертаю цю сторінку"

Окружний адміністративний суд міста Києва в середу, 2 листопада 2016 року, задовольнив позов екс-заступника глави Державної фіскальної служби Костянтина Лікарчука та скасував рішення уряду від 7 вересня 2015 року про його звільнення. Але він одразу ж подав заяву про відставку вже за власним бажанням.

Окружний адміністративний суд міста Києва в середу, 2 листопада 2016 року, задовольнив позов екс-заступника глави Державної фіскальної служби Костянтина Лікарчука та скасував рішення уряду від 7 вересня 2015 року про його звільнення. Про це колишній посадовець написав на своїй сторінці у Facebook, навівши на підтвердження своїх слів копію судового рішення.

За його словами, суд визнав, що відповідного засідання уряду не було й рішення про його звільнення не приймалося в установленому порядку.

На думку Лікарчука, йдеться про службове підроблення і цією справою має зайнятися НАБУ:

"[Це] повний текст рішення суду, щоб усі могли насолодитися тим як Яценюк, Яресько та Насіров сфальшували розпорядження Кабміну № 907-р від 07.09.15, яким вони мене звільнили, - написав Лікарчук. - Судом підтверджено, що засідання фактично не було, а питання мого звільнення не розглядався. Це, пані та панове, називається службова фальсифікація і за це передбачена кримінальна відповідальність. Ау, НАБУ!"

Водночас Лікарчук відразу подав заяву про добровільну відставку, датовану 2 листопада 2016 року. Він опублікував його на своїй сторінці й навів низку причин, за якими він вирішив завершити протистояння з Кабміном. Згідно з однією з них, раніше він хотів бути прикладом для тих, хто "орієнтувався на нього в системі ДФС", і тому "боровся до кінця". " ...Я не написав заяву про відставку тоді, на початку минулого вересня (а від мене її вимагали дуже впливові люди), тільки тому, що я не хотів підставляти людей, які на мене орієнтувалися в системі ДФС. Нехай їх було не дуже багато, але вони були. І я тоді прийняв рішення боротися до кінця. Сьогоднішнє рішення суду і є цей кінець в історії. З моєї точки зору, принаймні", - пояснює Лікарчук.

" ...Я подаю заяву про відставку й перевертаю цю сторінку свого життя. Можливо, коли-небудь, у мене знову з'явиться інтерес до держслужби, але це буде вже точно не за цього президента", - наголошує Лікарчук.

За його словами, нині він працює в міжнародній юридичній фірмі "Kinstellar", де має намір лишатися й надалі.

Як повідомлялося, Лікарчук був керівником Митної служби з травня 2015-го.

У вересні 2015 року Кабінет Міністрів України на чолі з Яценюком задовольнив клопотання голови ДФС Насірова щодо звільнення свого "митного" заступника, якого він звинуватив у корупції.

Звільнення Лікарчука відбулося 7 вересня.

Однак, починаючи ще з 3 вересня минулого року, очільник Фіскальної служби тимчасово перевів у своє підпорядкування усі митні департаменти, якими керував Лікарчук.

Тоді Лікарчук сподівався знову очолити українські митниці, але вже за рішенням суду. "Своє звільнення вважаю абсолютно незаконним і впевнений, що при неупередженому розгляді суд мене на посаді відновить", - заявляв Лікарчук.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus