Викривачів корупції пропонують нагороджувати 10% від вилученої суми

06.10.2016 09:00

Викривачів корупції пропонують нагороджувати 10% від вилученої суми

Комітет з питань протидії корупції на своєму засіданні ухвалив рішення рекомендувати Верховній Раді прийняти законопроект, згідно з яким люди, що повідомляють про корупцію, отримуватимуть 10% від суми конфіскованих грошей, заявив голова Комітету Верховної Ради з питань протидії корупції Єгор Соболєв.

Комітет з питань протидії корупції на своєму засіданні ухвалив рішення рекомендувати Верховній Раді прийняти законопроект, згідно з яким люди, що повідомляють про корупцію, отримуватимуть 10% від суми конфіскованих грошей.

Про це заявив голова Комітету Верховної Ради з питань протидії корупції Єгор Соболєв в ефірі " 112 Україна ".

Хоча він зазначає, що даний законопроект не є досконалим і його необхідно доопрацювати.

"Цей закон треба добре виписати, щоб він працював для людей і не дозволяв корупціонерам прикидатися викривачами, чого я дуже боюся. Цим шляхом треба йти. Суспільство, активні люди - у нас головне антикорупційне зброю на суддів і прокурорів", - сказав нардеп.

Він також зазначив, що глава фракції БПП Ігор Гринів вже передав лист про відкликання своїх поправок в законопроект про е-декларуванні, а Мустафа Найєм - ще немає.

А ось Тетяна Донець свій законопроект не хоче відкликати, тому комітет вирішив рекомендувати парламенту відхилити його як корупціогенних, зазначив Соболєв.

Напередодні Соболєв повідомив, що комітет Верховної Ради України з питань запобігання та протидії корупції визнав корупціогенним проект закону про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції" (щодо декларації), (реєстр. №5079).

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus