Вінничанин отримав 14 років за те, що "зливав" плани ЗСУ "міністру оборони ДНР"

23.09.2016 11:00

Вінничанин отримав 14 років за те, що "зливав" плани ЗСУ "міністру оборони ДНР"

Державний обвинувач прокуратури Вінницької області довів під час судового засідання, що обвинувачений протягом червня – квітня 2015 року сприяв у діяльності терористичної організації "ДНР" та надавав представнику спецслужби іноземної держави – Російської Федерації відомості, які становлять державну таємницю.

У Вінниці до 14 років позбавлення волі засуджено жителя області за пособництво окупаційній владі ОРДО. Як повідомили у прес-службі прокуратури Вінницької області, Вінницький міський суд виніс відповідне рішення 22 вересня.

Державний обвинувач прокуратури Вінницької області довів під час судового засідання, що обвинувачений протягом червня – квітня 2015 року сприяв в діяльності терористичної організації "ДНР" та надавав представнику спецслужби іноземної держави – Російської Федерації відомості, які становлять державну таємницю.

Відомості стосувались маршрутів пересування військовослужбовців та військової техніки Збройних Сил України, матеріально-технічного забезпечення, задумів української сторони щодо тактики та напрямів ведення бойових дій.

Особи, яким передавались таємні відомості, є представником ГРУ ГШ МО РФ з позивним "Старшина" та "міністр оборони" окупаційної влади Донецька Едуард Басурін. Прокурор орієнтував суд на призначення 15 років позбавлення волі.

Нагадаємо, 8 квітня 2014 року Верховна Рада посилила відповідальність за посягання на територіальну цілісність і недоторканність України та державну зраду.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus