Випускні іспити надалі не проводитимуть у приміщеннях шкіл

21.09.2016 13:00

Випускні іспити надалі не проводитимуть у приміщеннях шкіл

Крім того, у 2017 році незалежне тестування розпочнеться значно пізніше - 23 травня, а не на початку місяця або у квітні, як це було у 2016-2015 роках. Як і раніше, ЗНО можна буде складати з 12 предметів, перелік яких є на сайті УЦОЯО. Програми, за якими проводиться зовнішнє незалежне оцінювання, також не будуть змінені - вони залишаться такими ж, що й цьогоріч.

Державну підсумкову атестацію випускники шкіл складатимуть на пунктах тестування у формі ЗНО. Про це повідомив ZN.UA директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій.

"Враховуючи ті результати, які ми отримали під час проведення ДПА у 2015, 2016 роках, у цьому році прийнято рішення поширити таку практику на всі предмети, за якими випускники складають державну підсумкову атестацію. Це буде справді "державна атестація", - зазначив Карандій.

Раніше Державну підсумкову атестацію у формі ЗНО випускники складали лише з двох предметів - української мови та математики або історії (на вибір). Тепер у формі ЗНО пройдуть іспити з усіх предметів, за якими передбачена державна підсумкова атестація в 11 класі. Їх три: українська мова та література, математика або історія (на вибір) і ще один предмет на вибір випускника. Обов'язкового тестування з іноземної мови не буде.

Крім того, у 2017 році незалежне тестування розпочнеться значно пізніше - 23 травня, а не на початку місяця або у квітні, як це було у 2016 і 2015 роках. Як і раніше, ЗНО можна буде здати з 12 предметів, перелік яких є на сайті УЦОЯО.

Програми, за якими проводиться зовнішнє незалежне оцінювання, також не будуть змінені - вони залишаться такими ж, що і у 2016 році.

Нагадаємо, цього року для вступу до вищих навчальних закладів абітурієнти мали подати сертифікати ЗНО лише 2016 року. Кожен учасник ЗНО мав право скласти тести не більш як із 4 навчальних предметів. Загалом тестування проводилося з 12 предметів. Основна сесія ЗНО проходила з 5 травня до 17 червня, додаткова - з 14 червня до 4 липня.

Як виявилося, найуспішніше майбутні студенти впоралися з географією - лише 2,4 тис осіб, або 5,1%, не подолали необхідний поріг балів (для кожного предмета він різний - ред.). До речі, в порівнянні з минулим роком цей предмет підтягнули - в 2015-му його не подужали майже 3,4 тис тих, хто складав. А от найгірше в цьому році далася німецька мова - її не склали 469 осіб (18,16% загальної кількості).

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus