Вирок "васильківським терористам" у ГПУ вважають занадто м'яким

12.01.2014 16:08

Вирок "васильківським терористам" у ГПУ вважають занадто м'яким

Вирок "васильківським терористам" буде оскаржено. Про це заявив держобвинувач у кримінальній справі Костянтин Кулаковський, повідомляє прес-служба Генпрокуратури. Прокурор кваліфікував дії "васильківських терористів" як тероризм.

Вирок "васильківським терористіам" буде оскаржено.

Про це заявив держобвинувач у кримінальній справі Костянтин Кулаковський, повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

За словами Кулаковського, у справі "васильківських терористів" є тільки факти і експертизи, які не дають приводів сумніватися в реальних намірах засуджених.

"Події, про які йде мова - це тероризм в класичному його вигляді. Доказами провини засуджених є вилучені у останніх незаконно придбана зброя, боєприпаси, психотропні речовини і вибуховий пристрій", - зазначив прокурор.

Також Кулаковський зазначив, що всі докази було отримано виключно законним шляхом і вони знайшли своє підтвердження у ході судового розгляду.

"Тому держзвинувачення вважає винесений судом вирок у цій справі занадто м'яким. Позиція прокуратури полягала в призначенні міри покарання у вигляді позбавлення волі до 9 років", - нагадав він.

"Вирок, який виніс суд, буде мною оскаржено в апеляційній інстанції", - додав Кулаковський.

Нагадаємо, 10 січня фігурантам "васильківської справи" присудили по 6 років ув'язнення. Після оголошення вироку в приміщенні Києво-Святошинського районного суду виникла бійка між працівниками міліції та активістами, які прийшли на судове засідання.

22 серпня 2011 року у Василькові Київської області працівники СБУ вилучили начебто вибуховий пристрій. СБУ затримала двох депутатів Васильківської міської ради Ігоря Мосійчука та Сергія Бевза і помічника депутата Володимира Шпару, яких звинуватили у підготовці теракту, а саме – підриву пам’ятника Леніну в Борисполі. Сам пам’ятник на той момент уже був демонтований за рішенням Бориспільської міської ради.

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus