Вища рада правосуддя на засіданні відсторонила від посади суддю Вищого госпсуду Ємельянова

12.01.2017 13:00

Вища рада правосуддя на засіданні відсторонила від посади суддю Вищого госпсуду Ємельянова

Вища рада правосуддя (ВРП) під час проведення свого першого після утворення засідання відсторонила на два місяці від посади суддю Вищого господарського суду України Артура Ємельянова, щодо якого прокуратура розслідує кримінальне провадження з 2013 року.

Вища рада правосуддя (ВРП) під час проведення свого першого після утворення засідання відсторонила на два місяці від посади суддю Вищого господарського суду України Артура Ємельянова, щодо якого прокуратура розслідує кримінальне провадження, передає "Інтерфакс-Україна".

Відповідне рішення Вища рада правосуддя ухвалила у четвер, задовольнивши таким чином подання заступника генерального прокурора України, який просив тимчасово відсторонити Ємельянова з посади судді у зв'язку з тим, що останній вже 3 місяці знаходиться в статусі підозрюваного.

У поданні заступника генпрокурора відзначається, що кримінальне провадження щодо зазначеного громадянина Генпрокуратура розслідує з 2013 року.

Сам присутній на засіданні ВРП Ємельянов заявив про неправомірність дій Генпрокуратури. "У прокуратури до мене претензії в зв'язку з роботою на адміністративній посаді. Немає претензій до роботи як судді", - сказав він, підкресливши, що вважає неправомірним клопотання про відсторонення його від виконання обов'язків судді.

5 січня 2017 року набрав чинності закон про Вищу раду правосуддя, в рамках якого Вища рада юстиції була реорганізована у Вищу раду правосуддя.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus