Вищий спецсуд відкрив справу про факт збройної агресії Росії проти України

29.10.2016 14:00

Вищий спецсуд відкрив справу про факт збройної агресії Росії проти України

Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ відкрив провадження у справі за заявою керівника проекту "Відкритий суд" Станіслава Батрина про встановлення факту збройної агресії Російської Федерації проти України. Про це повідомили у проекті "Відкритий суд", посилаючись на ухвалу суду від 21 жовтня 2016 року, яка не підлягає оскарженню.

Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ відкрив провадження у справі за заявою керівника проекту "Відкритий суд" Станіслава Батрина про встановлення факту збройної агресії Російської Федерації проти України. Про це повідомили у проекті "Відкритий суд", посилаючись на ухвалу суду від 21 жовтня 2016 року, яка не підлягає оскарженню, передає УНІАН.

Справу буде розглянуто колегією суддів під головуванням судді Лідії Мазур. Наразі Вищий суд витребував справу з Шевченківського районного суду Києва, який і прийняв рішення про відмову визнавати факт збройної агресії Росії проти України, йдеться в повідомленні.

Шевченківський райсуд Києва 12 травня 2016 року постановив рішення про відмову в задоволенні заяви Батрина про встановлення факту збройної агресії РФ проти України, зазначивши про те, що даний факт є загальновідомий і не впливає на права громадянина. Апеляційний суд міста Києва відмовився скасовувати дане рішення.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus