Військові показали, як можуть оперативно звести понтонно-мостову переправу через Дніпро

20.10.2016 13:00

Військові показали, як можуть оперативно звести понтонно-мостову переправу через Дніпро

Як уточнили в Генштабі, понтонно-мостову переправу завдовжки 560 метрів навели під Херсоном. У цьому брали участь півтисячі військовослужбовців та близько 300 одиниць військової техніки. За словами начальника українського силового відомства Віктора Муженка бійці звели переправу за дві години, в 1,5-2 раза швидше, ніж вказано у нормативах.

У рамках масштабних стратегічних командно-штабних навчань "Рубіж-2016" інженерні підрозділи Збройних сил України вперше за роки Незалежності спорудили понтонно-мостову переправу через Дніпро.

Як уточнили в Генштабі, понтонно-мостову переправу завдовжки 560 метрів навели під Херсоном. У цьому брали участь півтисячі військовослужбовців та близько 300 одиниць військової техніки.

За словами начальника українського силового відомства Віктора Муженка бійці звели переправу за дві години, в 1,5-2 раза швидше, ніж вказано у нормативах.

"Ми змінюємося і вдосконалюємося. Пишаюся вами!" - прокоментував Муженко хід навчань.

Зазначається, що крім понтонеров були залучені розвідники-водолази і підрозділи радіаційного, біологічного та хімічного захисту.

Незважаючи на сильний вітер і течію, понтонери протягом двох годин навели через Дніпро понтонний міст вантажопідйомністю 60 тонн, яким почала пересуватися броньована і колісна військова техніка.

Крім того, для прикриття переправи від умовного противника підрозділи РХБЗ встановили димову завісу.

Навчання "Рубіж 2016" стартували 18 жовтня і триватимуть тиждень.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus