Військові РФ палять намети: не хочуть жити в польових умовах на кордоні з Україною

22.09.2016 13:00

Військові РФ палять намети: не хочуть жити в польових умовах на кордоні з Україною

Російські військовослужбовці, протестуючи проти умов проживання в польових таборах біля кордону з Україною, підпалюють намети. 19 вересня ц.р. на території польового табору №2 (н.п. Займище) 28-ї омсбр (Калинець), в результаті пожежі згоріло близько 20 наметів (ніхто не постраждав).

Російські військовослужбовці, протестуючи проти умов проживання в польових таборах біля кордону з Україною, підпалюють намети.

Про це повідомляє Головне управління розвідки на своїй сторінці у Facebook.

"Не дивлячись на початок осінніх дощів і холодів, особовий склад 28-ї окремої мотострілецької бригади (Калинець) 20-ї армії (Воронеж) Західного військового округу ЗС РФ з травня ц.р. продовжує проживати в польових наметах, що викликає відкрите невдоволення військовослужбовців і спонукає їх до пошуку нових форм протесту.

19 вересня ц.р. на території польового табору №2 (н.п. Займище) 28-ї омсбр (Калинець), в результаті пожежі згоріло близько 20 наметів (ніхто не постраждав). З огляду на специфіку загоряння, а також те, що це вже друга пожежа на території табору з початку місяця (перша мала місце 9 вересня), основна версія пожежних - умисний підпал", - йдеться в повідомленні.

Раніше начальник Генштабу ЗС РФ генерал армії Валерій Герасимов заявив, що Міноборони Росії формує нову загальновійськову армію і 150-ту мотострілецьку дивізію на південно-західному напрямку. В даний момент Росія проводить масштабні військові навчання біля кордонів України, а також в окупованих Криму та ОРДО/ОРЛО.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus