Військовий прокурор назвав підрозділи ЗС Росії, які захоплювали Крим

02.10.2016 15:00

Військовий прокурор назвав підрозділи ЗС Росії, які захоплювали Крим

Військовий прокурор Руслан Кравченко назвав війська Російської Федерації, які брали участь в захопленні Криму, а також розповів про підготовку "зелених чоловічків" і техніки. Також прокурор зазначив, що військова техніка та формений одяг військовослужбовців РФ були завчасно підготовлені шляхом маскування всіх тактичних знаків.

Військовий прокурор Руслан Кравченко назвав війська Російської Федерації, які брали участь в захопленні Криму, а також розповів про підготовку "зелених чоловічків" і техніки.

Про це він розповів в ефірі програми "Київ-Донбас" Громадського радіо.

"Слідством було встановлено і зібрано достатньо доказів, щоб я зараз впевнено говорив, що це були за війська. Зокрема, це була 31-а окрема гвардійська десантно-штурмова бригада повітряно-десантних військ, 45-й окремий гвардійський полк спеціального призначення ВДВ Збройних сил РФ - військова частина 28337, 18-а окрема гвардійська мотострілецька бригада, 58-а армія Південного військового округу збройних сил Російської Федерації, 98-а гвардійська повітряно-десантна дивізія ВДВ - військова частина 65451, 76-а гвардійська десантно-штурмова дивізія ВДВ РФ, 15-а окрема гвардійська мотострілецька бригада миротворчих сил Російської Федерації - військова частина 90600".

Також прокурор зазначив, що для підготовки і ведення агресивної війни, військова техніка та формений одяг військовослужбовців РФ, які брали участь в анексії Криму, були завчасно підготовлені шляхом маскування всіх тактичних знаків.

Нагадаємо, 26 лютого, президент РФ Володимир Путін наказав Міноборони здійснити раптову комплексну перевірку боєготовності військ та сил Центрального і Західного військових округів, з яким межує Україна.

У Міноборони РФ заявили, що дії російського Чорноморського флоту не загрожують Україні, флот займається бойовою підготовкою.

28 лютого в Міністерстві закордонних справ заявили, що денонсація Росією угод з Україною про базування Чорноморського флоту буде означати, що він буде перебувати в Криму незаконно.

1 березня Рада Федерації Росії одноголосно прийняв пропозицію президента Росії Володимира Путіна про введення військ в Україну - в Автономну республіку Крим.

2 березня екс-командувач ВМС України Денис Березовський присягнув на вірність "кримському народу", перейшовши в підпорядкування новій сепартатиській владі автономії. Відразу після цього в.о. міністра оборони України Ігор Тенюх відсторонив його від посади командувача ВМС України, а Генпрокуратура порушила проти нього справу за статтею "державна зрада".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus